Susipažink: Dovilė iš Odi Odi interjero lipdukų ir dekoracijų kūrėja

Gyvename tokiu geru laiku, kai galimybių ir būdų dekoruoti savo namus – begalė. Namų kūrimas, ne tik jų gražinimas, bet ir savo, savo šeimos istorijos pasakojimas. Dovilė – OdiOdi.lt interjero lipdukų ir dekoracijų kūrėja, su kuria mano pažintis prasidėjo internete. Kai susitikome gyvai, turėjęs trukti trumpai mūsų pokalbis tęsėsi apie porą valandų.

Kiekvieną kartą gera sutikti žmogų, degantį savo idėja, tikintį ja ir tas tikėjimas savo kuriamais daiktais – užkrečia. Kviečiu susipažinti su Dovile, kurios kuriami interjero lipdukai ir dekoracijos gali padėti papasakoti Tavo namų istoriją. Vieną tokį nuostabų lipduką siūlome laimėti ;) Kaip? Visa informacija interviu pabaigoje.

odiodi.ltPapasakok trumpai apie save, taip pat apie tai, kaip atsirado idėja kurti lipdukus sienoms.

Šiame gyvenime turiu daug rolių, tačiau pagrindiniai vaidmenys yra tie, kuriuos vaidinu šeimoje. Esu dviejų nuostabių mergaičių mama ir žmona mylimam vyrui. Esu šeimos žmogus, todėl pirmieji lipdukai, tiksliau namų taisyklės , atsirado kuriant ir puosialėjant savo namus. Ir dabar kurdama naują lipduką pirmiausiai galvoju apie šeimas, kokios jos ir kokios turėtų būti.

Ar sunku buvo pradėti tokią veiklą? Koks buvo kelias į parduotuvės populiarinimą?

Kai žinai, ko iš tiesų nori, pradėti niekada nėra sunku. Svarbu tik nepamesti tikslo ir tikėjimo savo idėja. Odi Odi neabejotinai populiarėti padėjo socialiniai tinklai ir žmonės, kurie palaikė šią idėją ir mane. Manau, kad nuoširdus bendravimas ir rūpestis kiekvienu klientu, žiūrėjimas į jį, ne kaip į svetimą prašalaitį, o artimą draugą smarkiai prisidėjo prie Odi Odi vystymo.

naujiena_mano namai

 

Kur ieškai įkvėpimo savo kūriniams?

Įkvepimo semiuosi visur: knygos, žurnalai, internetas. Kartais idėjos gimsta netikėtai, pavyzdžiui, žaidžiant su savo vaikais ar mieste stebint kaip bendrauja šeimos. Dedu tuos gražius pastebėjimus į atmintį, o tada kuriu, ir dalinuosi savo atradimais su visais.

sienu lipdukas_namu taisykles_siuose namuose
Kokiems namams skirti Odi Odi kūriniai?

Laimingiems. Odi Odi sienų lipdukai visų pirma skirti namams, kuriuose gyvena žmonės besidžiaugiantys gyvenimu. Lipdukuose užkoduoti įvairūs jaukūs teiginiai namams, motyvuojantys žodžiai , smagios iliustracijos vaikams.

Žmonės, kurių namuose įsikuria mūsų lipdukai, rūpinasi vieni kitais, brangina akimirkas ir laiką praleistą kartu, daug šypsosi ir yra kupini gerų minčių. Norisi puoselėti šias vertybes, o jas užklijavus ant sienos, regis lengviau prisiminti ir tai išsaugoti.

sienu lipdukas_namu taisykles_vaiku kambario taisykles

Kas Tau yra svarbu Tavo kūryboje?

Man svarbu, kad Odi Odi lipdukai ant sienos ne tik puoštų namus, bet ir padėtų puoselėti šeimos vertybės, sužadintų tą gerą jausmą, kuris apima sugrįžus namo ir leidžiant vakarus su šeima. Kurdama naują lipduką, visuomet galvoju apie tuos žmones, kurie jį klijuosis savo namuose, kokią reikšmę jis turės, ar juo džiaugsis visi šeimos nariai. Niekuomet nekurčiau tokio lipduko su tokiu tekstu, kuris galėtų įskaudinti ar nuliūdinti.

ps myliu taveKL_sienos lipdukas-01
Ką galėtum patarti nedrįstančioms pradėti savo veiklos?

Nebijoti, tikėti savo idėja, bet nepulti stačia galva.

sienu-lipdukas_jaukiu-namu-teiginiai_namai-tai-vieta-kur-01-720x573

Lipdukas nuotraukoje virš šio teksto jau kitą savaitę gali puošti Tavo namus! Kaip? Labai paprastai – užpildyk žemiau esančią formą. Tam, kad pretenduotum laimėti lipduką reikia įrašti savo elektroninio pašto adresą. Jei nori padidinti savo galimybes laimėti – pamėk TenKurNamai ir Odiodi.lt Facebook’e ir sek Instagram’e. Laimėtoją skelbsime TenKurNamai Facebook puslapyje jau kitą trečiadienį Gegužės 25 dieną! Linkiu sėkmės!

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s