Po nuotrauką per dieną. 365 nuotraukos šias metais. Prisijunk ir Tu!

zvakes_sviesaJau rašiau apie savo norą fotografuoti geriau. Pastarosiomis dienomis mane vis aplanko atradimo džiaugsmas. Sužinau kokį mygtuką fotoaparate spausti, kad nuotrauka būtų nors truputį panaši į tokią, kokią aš suplanuoju. Mano senukas fotoaparatas, ilgai naudotas tik Auto režimu, arba tuo kur be blico, tikriausiai nesupranta kas čia darosi. O aš mėgaujuosi. Ir noriu daugiau.
Metų pradžios proga susigalvojau ir mečiau sau iššukį – Projektą 365. Projekto esmė ta, kad kiekvieną dieną, visus metus fotografuoji.

Kad būtų truputį sudėtingiau stengsiuosi fotografuoti tik namuose, nebūtinai savo. Labiausiai noriu išmokti fotografuoti interjerą, įvairias kompozicijas ir įdomias detales namuose. Bet tikrai gali būti, kad pamatysi ir žmonių portretų arba mano šunų – metai turi daug dienų.

Jei ir Tu nori patobulinti savo įgūdžius fotografuodama – prisijunk. Nebūtina turėti super fotoaparato. Štai ką reikia daryti:

  1. Pasirįžti fotografuoti kasdien.
  2. Kiekvieną dieną, ar praėjus kelioms dienoms skelbti savo nuotraukas. Tai gali būti Facebook’as, Tavo tinklaraštis, jei nori, gali siūsti savo draugei. Svarbiausia, kad būtų atsiskaitymas kažkoks, kuris Tave motyvuotų fotografuoti toliau.
  3. Gali fotografuoti konkrečią temą kaip aš. Gali fotografuoti viską.

Mano planas – kiekvieną penktadienį pasidalinti su Tavimi savo savaitės nuotraukomis. O šių metų gale galėsim kartu pasižiūrėti ar pavyko man 365 dienas fotografuojant patobulinti savo fotografijos įgudžius.
Pirmam Penktadieniui pirmosiomis metų dienomis darytos nuotraukos.

1-365
1/365
2-365
2/365
Kokį iššukį sugalvojai sau šiems metams? Pasidalink!
Paskelbta$ sPažymėta$ s