Naujųjų Metų tikslai ir linkėjimai Tau ir Man

Kalėdų rytą mano sūnus pasakė: ” Noriu, kad rytoj ir visada būtų Kalėdos”. O kas to nenori?

Kalėdų senelis padovanojo mums stalo žaidimų, dabar mokomės šaškėmis žaisti, vėliau ateis ir šachmatų eilė. Aš pasidovanojau sau knygą Decorate: 1000 Professional Design Ideas for Every Room in the House. Nuostabi knyga, vis vartau, žymiuosi, patinkančius vaizdus ir citatas. Ir mokausi.

Ar gali patikėti, kad jau paskutinė šių metų diena? Man taip keista. Jau tuoj tuoj ir eglutes reikės nupuošti ir visus kalėdinius papuošimus padėti laukti kitų švenčių. Kol dar tas laikas neatėjo džiaugiuosi šventiškais namais.

Mūsų eglė šiemet primena Paryžių: puošni, truputį susivėlusi, vietomis visko per daug, o kitur trūksta. Bet yra Eifelio bokštas. Ir kabareto šokėjos. Eifelio bokštu labai džiaugiuosi, nors pirkau jį paskutinę minutę oro uoste. Gal atsiras tradicija iš visur, kur būsiu parsivežti papuošimą eglutei, o ne magnetuką ant šaldytuvo?

Prancūziškos KalėdosŽiemos dekoruose rašiau, kad man patinka Kalėdų eglutę puošti pačiai, todėl vaikai turi eglutę vaikų kambaryje. Atsiimu savo žodžius – šiemet eglutę puošėme kartu. Todėl ir papuošimai įvairūs, dažnai keičiantys savo vietą ir išvaizdą.

vaikiška mašinėlė

Neapsiėjome be mažųjų pagalbininkų. Sugraužtos dvi kabareto šokėjos ir vienas burbulas. Ir dabar dar taikosi vis kokį papuošimą nuo eglės apačios nugvelbt.  Aš jai tikrai duodu valgyti.

taksas

Baigiantis metams nori nenori pradedi galvoti ką nuveikei, ko pasiekei, ką galėjai geriau, o ko visai nereikėjo daryti. Ir visada džiaugiesi, kai pliusų suskaičiuoji daugiau negu minusų.

Aš labai džiaugiuosi pradėjusi rašyti TenKurNamai. Ne tik todėl, kad turiu kur sudėti visas mintis, kurios man dažnai neduoda ramybės. Rašymas viena tema, mano atveju apie namus, labai koncentruoja. Noriu ir turiu ieškoti informacijos apie tai, domėtis naujovėmis ir mokytis. Štai dabar mokausi fotografuoti. Noriu, kad tai ką čia skaitai būtų iliustruota mano nuotraukomis. Nenoriu eiti lengviausiu keliu ir dalintis nuotraukomis, kurias Tu pati gali rasti internete. Noriu Tau pasiūlyti naujo, šviežio ir kokybiško turinio. Todėl vienas iš mano kitų metų tikslų – fotografuoti kiekvieną dieną. Kaip man pavyks, pamatysim.

Džiaugiuosi žmonėmis, kuriuos per šį, nepilną pusmetį sutikau ir atradau. Džiaugiuosi, sulaukianti palaikymo iš tų, iš kurių mažiausiai tikėjausi. Ačiū labai tiems, kurie paspardo į vieną vietą, negaili gero žodžio ir teisingos kritikos.

Daug dalykų ir mano norų kitiems metams susiję su TenKurNamai. Noriu rašyti daugiau ir įvairesnėmis temomis. Pasiūlyti Tau naudingų patarimų, gražių vaizdų, konkursų ir dovanų. Ačiū, kad buvai su manimi šiais metais.

IMG_7778

Paskelbta$ sPažymėta$ s