Pasidaryk pati. Namų dekoracija Vasario 16-ąjai

Jau penki metai, kaip tinklaraštyje siūlau švęsti Vasario 16-ąją. Per tuos metus labai pasikeitė daugelio žmonių požiūris į Vasario 16- osios šventimą, namų dekoracijas šiai šventei. Ši šventė tapo tikra švente, o ne dar viena laisva diena vidury savaitės. Dabar ne tik daugelis mūsų švenčiame Nepriklausomybės dieną – tą daryti esame raginami ir TV reklamose, per radiją ir internete. Ir siūloma tai daryti ne bet kaip – kelti vėliavas, džiaugtis ir dūkti, šėlti koncertuose ir renginiuose. Man atrodo, kad švęsti laisvę labai svarbu. Ir labai gera, kad darome tai išmoningai, kartu kurdami savo šeimos, giminės ir draugų tradicijas.

Šiai Vasario 16 -ajai pagaminau namų dekoraciją – vaivorykštę. Ją labai lengvai pagaminsite ir su vaikais, tik vietoj faneros naudokite storą kartoną (pvz. nuo picos dėžės). Aš tokią pramogą pasilikau šventės išvakarėms. O vietoj siūlų galite naudoti juosteles, suvertus karoliukus ar bet ką, kas Jums pasirodys tinkama.

Kaip pasigaminti dekoraciją Vasario 16-ajai

Jums reikės:

  • vaivorykštės formos iš faneros ar storo kartono. Vaivorykštės galuose padarykite skylučių, kad galėtumėte įverti siūlus ar juosteles
  • trispalvės spalvų juostelių ar siūlų
  • žirklių
  • guašo arba akrilinių dažų

Iškirpkite iš kartono ar išpjaukite iš faneros (man išpjovė vyras) vaivorykštės formą. Būtinai pradurkite ar išgręžkite skylutes. Sukarpykite siūlus jūsų norimu ilgiu ir suverkite pro skylutes. Nudažykite vaivorykštę trispalvės spalvomis. Ir viskas. Galite kabinti, pastatyti, dovanoti ir švęsti laisvę ir Lietuvą!


Čia sudėjau praėjusių metų Vasario 16-osios idėjas. Dalinkitės, jei įkvėpiau jus, galite pažymėti mane Instagram, labai įdomūs visų kurti papuošimai!

Širdelių dekoracija Vasario 16-ąjai

 

 

 

 

 

 

Pakabinama dekoracija virš stalo Vasario 16 – ąjai

 

 

 

 

 

 

Vasario 16 – osios pietų stalo dekoras

 

 

 

 

 

 

 

 

Dekoracija širdelė Vasario 16 – osios šventei

Paskelbta$ sPažymėta$ s