Vasarį šventę švęsk. Kaip pasigaminti namų dekoraciją Vasario 16 – ąjai ir Valentino dienai

Ar Tu šventi Valentino dieną? O Vasario 16 – ąją? Mes šeimoje šias šventes minime įvairiai. Dabar, augant vaikams, kiekviena šventė tampa svarbi, nes apie jas kalba darželyje. Šiais metais buvau nustebinta, grįžo maniškiai vieną dieną iš darželio ir traukia Lietuvos himną. Dukra dar sudainavo Žemėj Lietuvos, ąžuolai žaliuos. Visas darželis mokosi. Įsivaizduoju, kokia graži bus šventė, kai didžiulis mažų pyplių būrys užtrauks himną.

Yra daug įvairių nuomonių – švęsti Valentino dieną ar ne. Aš manau, kad kuo daugiau švenčių – tuo linksmiau. Net jei Tu nešventi Valentino dienos, prisimink, kad iškart po jos – Vasario  16- oji. Šią šventę švęsti reikia  labai smagiai. Žaviuosi amerikiečiais, kurie savo Nepriklausomybės dienos laukia, puošiasi ne tik patys, bet visus namus nukabina vėliavėlėmis ir didžiuojasi savo šalimi.

Šiandien siūlau pradėti naują tradiciją – papuošk savo namus Nepriklausomybės dienai. Mums Lietuvojepasisekė dar ir todėl, kad Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios neskiria nė mėnuo. Papuoši namus vasarį ir gali džiaugtis iki kovo.

Pasigamink paveikslėlį – namų dekoraciją iš spalvotų širdelių

Tau reikės:

  • spalvoto popieriaus
  • klijų
  • širdelės formos skylamušio arba žirklių
  • rėmelio

Jei neturi širdelės formos skylamušio, širdeles gali nusipiešti ant popieriaus ir iškirpti. Širdelių skaičius priklauso nuo to, kokio dydžio paveikslėlį darysi. Trispalviam paveikslėliui man iš viso reikėjo 36 širdelių. Rožiniame paveikslėlyje širdelių daugiau.

Prieš klijuodama, širdeles lenkiau per pusę, kad užklijavus jos būtų ne priplotos prie pagrido, o iškilios.

valentino diena

Širdelėms klijuoti aš naudojau lipalą, pieštukiniai klijai netinka, nes nepriklijuoja širdelių tvirtai. Kadangi mano lipalas dideliame butelyje, aš jo įsipyliau į stiklainio dangtelį. Ant mažų širdelių klijus tepti su teptuku patogiausia. Klijus tepk ne per visą širdelės plotą, o tik per lenkimo liniją.

valentino diena

Ant pagrindo, kur klijavau širdeles, pieštuku susižymėjau atstumus, kad širdeles užklijuočiau lygiai. Jei nori, gali taip nedaryti ir klijuoti iš karto.

Ši dekoracija yra laikina, todėl širdelių neslėpiau po stiklu. Taip išryškėja jų forma, o paveikslėlis įgyja apimties.

valentino diena

 


Daugiau Vasaro 16-osios idėjų

Paskelbta$ sPažymėta$ s