Pakabinama dekoracija virš stalo Vasario 16 – ąjai

Kaip ir žadėjau pasakodama apie Vasario 16 -osios pietų stalo dekorą, šiandien dalinuosi, kaip pasidaryti vieną iš dekoracijų – virš stalo kabančią širdelių dekoraciją.

Man labai gražu, kai virš stalo, prie kurio susirenka valgyti visa šeima, galima pakabinti įvairias dekoracijas. Dažnai tam pasitarnauja šviestuvas, prie kurio galima kažką pritvirtinti. Ilgai galvojau, kaip kažką įdomaus pakabinti virš mūsų pietų stalo, nes mūsų šviestuvas yra tik prie pat lubų ir prie jo nelabai ką prikabinsi. Todėl sugalvojau lengvą konstrukciją, kurią pritvirtinau prie šviestuvo, o ant jos dabar galiu kabinti keičiamas dekoracijas. Šią kabančią dekoraciją sugalvojau dar prieš Kalėdas, visą šventinį laikotarpį virš stalo pas mus sklandė snaigės.

pakabinama snaigių kompozicija


 

O artėjant Vasario 16 -ąjai, nusprendžiau pasinaudoti jau nuo Kalėdų kabančiu virš stalo rėmeliu ir prie jo pritvirtinti Lietuvos šventei tinkamas puošmenas. Sniegas nutirpo – laikas širdelėms :)

diy2
Tau reikės:

  • plonos vielos
  • floristinės juostelės vielos apvyniojimui (nebūtinai)
  • žvejybinio valo
  • popieriaus
  • žirklių

Pirmiausia iš vielos susukau apskritimą ir jį apvyniojau baltos spalvos floristine juostele. Naudodama žvejybinį valą, vielos apskritimą pririšau prie šviestuvo. Prie apskritimo pririšau širdelių girliandas, kurios taip pat buvo suvertos ant žvejybinio valo.

kaip

Valą vietoj, pvz. siūlo ar virvelės naudojau tam, kad visa dekoracija atrodytų tarsi sklendžianti ore.

Savo širdelėms aš naudojau senos knygos lapus ir geltonos, žalios, raudonos spalvos popierių. Tikrai gražiai dekoracija atrodys ir tik iš spalvoto popieriaus.

 


Prisipažinsiu, jau galvoju, ką gražaus ant to vielinio apskritimo galėsiu pakabinti artėjant Velykoms :)

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

Viena mintis

  1. Aš irgi esu sukūrusi panašią dekoraciją, tik mūsų namuose ji gimė rudenį, kai surišome tris šakeles ir ant jų kabinome guašu dekoruotus rudeninius lapus. Po to juos papuošė snaigės, o dabar pats metas širdelėms :)

Komentarai nepriimami.