Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Paruošk namus rudeniui

2014/08/28

Jau šį savaitgalį baigiasi vasara. O pirmadienį pilna koja žengsime į rudenį. Jau dabar, atvėsus orui pastebėjau, kad namuose praleidžiu vis daugiau laiko, nesinori būti lauke. Todėl visas dėmesys nukrypsta į namus, norisi daugiau tvarkos ir žinoma daugiau grožio. Paskutinį vasaros savaitgalį siūlau paruošti namus rudeniui, keli maži pasikeitimai ir namuose būti dar smagiau.

Yra vienas labai greitas būdas pakeisti knygų lentynos išvaizdą – sudėti kitaip knygas. Šį būdą jau ne vieną kartą naudojau pati ir girdėjau apie jų daug gerų atsiliepimų. Todėl drąsiai rekomenduoju išbandyti – Knygos lentynoje pagal spalvas.

knygos-lentynoje-pagal-spalvas

Dar vienas būdas pakeisti namus – pakeisti lentynų, stalo, ar kito paviršiaus dekoracijas. Kaip tai padaryti, kad būtų gražu, rašiau visai neseniai, bet sako – kartojimas mokslų motina. Pasimokyk stilizuoti lentyną. Patarimus, kaip ir minėjau gali panaudoti ir kitiems paviršiams.

stilizuota-lentyna1

 

Aš nebeprisimenu, kaip mūsų svetainės sienos atrodė be paveikslų. Bet neseniai žiūrėjau senas nuotraukas – tuščia ir nyku. Jei Tavo namų sienos vis dar tuščios, gal pats laikas jas prieš rudenį pradžiuginti? Paveikslais. Kaip sukabinti paveikslus ant sienų

paveikslai-ant-sienu

p.s. šios namų pertvarkos tikrai neužims daug laiko, todėl gali palepinti save nuostabiu pyragu (šiuo metu – mano mėgstamiausias) – Nidos svogūnų pyragas.

 

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!