Kas yra paveikslų kabinimo juostelės?

Populiariausias ir daugiausia skaitytojų į TenKurNamai atvedęs visų laikų įrašas yra Kaip kabinti paveikslus negręžiant sienų ir ką dar ant sienų kabinti? Parašiau jį prieš beveik 5 metus, o jis vis dar aktualus ir nesuklysiu sakydama, kad pastaruoju metu, kai drąsos puošti savo namų sienas pas mus vis daugiau, gudrybės ir išbandyti paveikslų kabinimo, negręžiant sienų, būdai tampa dar aktualesni.

paveikslų kabinimo juostelės

Žinau, kad labiausiai visus, ieškančius informacijos, domina tas stebuklingas būdas, kaip kabinti paveikslus ant sienų jų negręžiant. Savo atrastu būdu dalinausi ir pirmame įraše, pakartosiu jį ir čia, ypač dėl to, kad paveikslų kabinimo juostelių jau galima įsigyti Lietuvoje. Pati labai apsidžiaugiau, kai radau jų vienoje statybinių prekių parduotuvėje. Nebereikia siųstis nei iš Didžosios Britanijos, nei iš Kinijos, ką esu dariusi anksčiau.
Pradėsiu nuo to, kad paveikslai ir net veidrodis jau seniai mūsų namuose ant sienų laikosi būtent paveikslų kabinimo juostelių pagalba. Man nebereikia prašyti vyro, kad gręžtų sienas ir įvairių kompozicijų kūrimas tapo žymiai lengvesnis. Kai rinksiesi paveikslų kabinimo juosteles savo namams būtinai atkreipk dėmesį į vieną dalyką – kokio svorio paveikslui/daiktui juostelės skirtos. Aš rekomenduoju visuomet pirkti tas juosteles, kurios yra skirtos didesniam svoriui, tokiu atveju gali užtekti rėmą tvirtinti tik dviejose vietose vietoj keturių.

Naudoti paveikslų kabinimo juosteles yra lengva. Geriausia atidžiai perskaityti instrukciją kitoje pakuotės pusėje ir vadovautis jos nurodymais. Tiesa, aš praleidžiu tą vietą, kur reikia nuriebalinti sieną, ant kurios planuoju kabinti paveikslą ir net be šio žingsnio mano paveikslai ant sienų laikosi gerai. Bet tikrai nerekomenduoju to daryti :)

knyga gyvenk kaip patinka

Kai žinai lengvą būdą paveikslams kabinti ant sienų jų negręžiant, gali sukurti daugybę kompozicijų, kurias jungtų paveikslų tema, spalva, ar rėmų stilius. Knygoje Gyvenk kaip patinka visą skyrių skyriau paveikslų kabinimui ant sienų, ten pasakoju ne tik apie tai, kokios yra paveikslų kabinimo ant sienų gudrybės, bet ir pateikiu daug pavyzdžių, kokias kompozicijas ant savo sienų gali sukurti.


Paskelbta$ sPažymėta$ s

Viena mintis

  1. Sveiki! Kurioje parduotuvėje radote šiuos stebuklingus lipdukus? :)

Komentarai nepriimami.