Nauji langai vaikų kambariams

Vaikų kambariai mūsų namuose yra antrame aukšte. Kambariai dideli, bet turi vieną didelį trūkumą – mažus langus. Namą su tokiais antro aukšto langais mes nusipirkome. Ir kol vaikai buvo maži, o viename iš kambarių buvo mūsų miegamasis – šviesos užteko. Mes į viršų eidavome tik miegoti, o vaikai žaisdavo pirmame aukšte.

Po to kai iškraustėme savo miegamąjį į pirmą aukštą, vaikai apsgyveno atskiruose kambariuose. Nors seniai svarstyta, papildomų langų problema šiais metais tapo ypač aktuali – Sofija pradės eiti į mokyklą. Šviesos kambariams, kuriuose vakai praleidžia daug laiko reikia žymiai daugiau nei yra dabar.

Svarstėme įvairius variantus, vienas iš jų – griauti galinę sieną ir daryti ilgą siaurą langą. Panašiai, kaip aš čia nupiešiau.

busimi_langai_ne

Atsisakėme šios minties ir pasirinkome stoglangius. Prisiklausiau apie juos visokių nuomonių: vieni sakė labai gerai, kiti gasdino, kad į namo konstrukcijas per stoglangius smelkiasi drėgmė  ir pan. Bet mes pasirįžome viską išbandyti savo kailiu ir jau greitai turėsime naujus langus savo stoge.

Kad įsivaizduotum, kaip atrodys kambarys su stoglangiu sudėliojau dar vieną paveiksliuką, kuriame taip pat akivaizdu, kad photoshop pamokos man labai praverstų :)

busimi_langai_taip

O tada prasidės didžiaausias smagumas – remontas Sofi kambaryje.  Nors spalvas jau išrinkau, kuo arčiau remonto pradžia, tuo daugiau visokių minčių.

Ką Tu galvoji apie stoglangius? Gal turi juos savo namuose? Papasakok, labai noriu žinoti jų privalumus ir trūkumus.

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Turim palėpėj, viskas su jais puiku, tik… pasitaiko užmiršti uždaryti, kai lietus lyja, tada tenka šluostyti grindis.

  2. Maniškius šiandien atvežė, savaitgalį turėtų įdėti. Oi laukiu laukiu. Tikiu, kad tokių užmiršimų ir mums pasitaikys :)

Komentarai nepriimami.