Spalvų paletė miegamajam ir mūsų miegamojo remontas

spalvos miegamajamMūsų namuose prasidėjo didysis kraustymasis – kraustomės į pirmą aukštą. Iš ten buvusio darbo kambario įsirenginėjame miegamąjį. Vaikai nuo šiol turės po atskirą kambarį.

Mūsų būsimas kambarys – mažiausias namuose. Todėl, kaip aš juokauju – pastatysim lovą ir niekam daugiau neliks vietos. Bet gal toks ir turi būti miegamasis?

Tikrai žinojau, kad noriu vienos – tamsiai mėlynos sienos. Todėl aplink tą sieną ir tamsiai mėlyna (navy blue) spalvą dėliojau visas idėjas ir spalvas. Kol kas viskas vyksta taip kaip norėjau, net grindis nupirkome būtent tokias kaip suplanavau.

Šeštadienį Ten Kur Namai FB puslapyje pasidalinau viena nuotrauka, po kuria sulaukiau įdomių komentarų.

Čia yra miegamojo siena. Vienintelė, kuri yra be langų ir durų. Tiesa, vėliau planuoju prie jos pastatyti kelis nedidelius baldus.

Idėja šią sieną dažyti kažkaip kitaip kilo labai netikėtai. Vėliau, ieškodama internete radau man labai patikusią idėją. Mums labai patinka rezultatas.

Design*Sponge nuotrauka

Vertinu kitų nuomonę ir FB sulaukusi komentaro, kad tokie raštai, aštrūs kampai ir panašūs dalykai miegamajame yra negerai ir net gali pakenkti šeimos santarvei, puoliau ieškoti informacijos.

Esu tokia, kuriai prietarai nelabai rūpi, o informacijos tikrumui įrodyti man reikia argumentų. Šeštadienio vakarą praleidau skaitydama apie feng shui, aštrius kampus, energijos tėkmę ir pan. dalykus. Niekur neradau nieko įrodančio man, kad taip dekoruoti sieną miegamaje yra negerai. Radau tiek, kad aštrūs kampai negerai nebent tada, kai juos sudaro sienų susikirtimai. Jei Tu turi informacijos apie aštrius kampus, prašau, pasidalink.

Tai štai aš esu dabar rami. Pažiuriu į mūsų jau baigtą sieną ir man taip gražu.

geometrinė siena
Fotografuota telefonu ir mėlyna spalva dažyta dar tik vieną kartą.

Trūksta durų tarp svetainės ir miegamojo. Reikia sudėti grindis, pakabinti karnizus ir išsirinkti užuolaidas. Ir dar daug padaryti. Bet aš jau matau šviesą tunelio gale.Paskelbta$ sPažymėta$ s