Mūsų baigtas (beveik) miegamasis

Manęs klausia tai ar jau persikraustei į pirmą aukštą? Taip, persikrausčiau. Tiksliau persikraustėm abi su Brukne ir laukiam kol trečias šito kambario gyventojas grįš iš komandiruotės.

Miegoti truputį keista, nes viskas taip girdisi – lietus, šunys lauke, anksti ryte išvažiuojantys kaimynai. Šitame kambaryje – du dideli langai. Ir pirmas aukštas. O viršuje turėjome tik mažą mažiuką langiuką.

Šį kambarį anksčiau naudojome kaip kompiuterio ir šunų miegojimo vietą. Todėl nieko keisto – Bruknė labai laiminga, kad jai kambaryje pastatėm naują didelį guolį. Tik vakarais vis laukia prie vonios durų kol eisim į viršų miegoti.

miego

Kas jau yra?

Lova! Mūsų senoji. Bet man ji čia žiūrisi gerai, todėl dar kurį laiką naujos nebus.
Spintelė prie lovos – mano močiutės. Kurį laiką, ji stovėjo nenaudojama, o naujame kambaryje prie lovos labai tinka.

Ir viskas.

baigta2

Ko trūksta?

Užuolaidų – seniai langus dengiančios žaliuzės jau labai pavargusios. Užuolaidos kambariui suteiks jaukumo, suminkštins tamsiai mėlyną sieną.

baigta

nykštukinis taksasLentynų. Planavau tą mažą laisvą plotą kambaryje prie lango apstatyti lentynomis, bet dabar, pamiegojusi čia kelias naktis nebenoriu… Kambarys dabar atrodo toks, koks turėtų būti miegamasis. Tik lova ir viskas. Nesinori pasidaryti lovos ir knygų lentynų, o gal dar ir darbo vietos.. Čia dar reikia pagalvoti.

Naujo šviestuvo. Bet čia neskubu ir nebūtina. Kam ta šviesa miegamajame?

Mums labai labai patinka rezultatas. Džiaugiuosi, kad labai nenukrypau nuo vizijos, kurią turėjau. Tamsiai mėlynos ir oranžinės derinys labai geras, kai oranžinės nedaug. Paįvairinimui, pavyzdžiui žiemą, oranžinius akcentus bus galima pakeisti rožiniais. Rožinė ir tamsi mėlyna taip pat labai puikiai dera.

Būtinai papasakosiu apie tolimesnius pasikeitimus. O kitą savaitę sužinosi kaip nudažyti siena tokiu būdu kaip mūsų miegamajame.Paskelbta$ sPažymėta$ s