Laimingas gyvenimas namuose

Nauja-sena lova. Kitoks pasirinkimas vaikų kambariui.

2013/08/21

Auga vaikai, auga ir vaikų lovos. Pradedame vaikų iškraustymą į dideles lovas. Mūsų dabar turimos nėra labai mažos, lyg ir turėtų tilpti vaikai iki 140 cm ūgio. Bet jau dabar matau, kaip jiems trūksta erdvės patogiam miegojimui. Ypač Jai.

Kokią lovą rinktis?

Renkantis naują lovą geriausia nuspręsti, kokias funkcijas ji turės atlikti. Mums reikėjo, kad lova:

Kaip matot, nei grožio, nei medžiagos, iš ko lova turi būti pagaminta pageidavimuose nėra. Dažnai galvoju praktiškai ir tai lemia, kaip renkuosi daiktus. Tikiuosi, kad dabar įsigytos lovos tarnaus vaikams iki tada, kai jie užsimanys būti supersavarankiški, išsikraustys ir nusipirks savo lovas  (čia, tikiuosi, maždaug po 12 – 15 metų į priekį, nors niekada negali žinot).

Ką pasirinkome mes?

Daug svarsčiau, žiūrėjau, ieškojau, galvojau, kokios lovos galėtų tikti. Daug vilčių teikė IKEA, bet Lietuvoje nėra mano

Mūsų nauja-sena lova

išsirinkto lovos modelio, o tas kuris yra, man nepatinka. Ieškojau vienodų lovų, kaip turime dabar. Ir tik vėliau nusprendžiau, kad skirtingiems kambariams nereikalingos vienodos lovos.

Man kartais pasitaiko, kad ne aš pasirenku daiktą, o jis mane. Istorija tokia, kad įlindau į skelbimų puslapį pasidairyti…

…ir pirma nauja lova jau namie. Jai apie 100 metų, ir ji greičiausiai visą savo laiką priklausė vienam šeimininkui, tiksliau – šeimininkei.

Dabartinis lovos stovis nėra idealus. Nudažytos dalys dabar negražiai rudos. Tokia spalva anksčiau dažydavo grindis, todėl tas vietas dažysime. Reikės pritaikyti groteles čiužiniui ir patį čiužinį. Tačiau ji turi išlikusius autentiškus ratukus, kurie sukasi ir lovą galima stumdyti. Ir ji tvirta, kaip ką tik pagaminta.

Truputis darbo ir paversime ją labai gražia. Aš esu labai patenkinta šiuo netikėtu radiniu. Atsiprašau už tokią nuotrauką, lovą parsivežiau jau išardytą. Rezultatą ir eigą iki jo tikrai pamatysite Ten kur namai.

 

Share:

Atsakymai į “Nauja-sena lova. Kitoks pasirinkimas vaikų kambariui.”: 4

 1. mama parašė:

  Na, kaip lovai sekasi šiemet?

 2. Sigita Petrunina parašė:

  Lova naudojama kiekvieną naktį, tik kambarys atnaujinimo procesus išgyvena, tai kai viskas bus savo vietose, parodysiu kas ir kaip :)

 3. VilmantėLan parašė:

  Jėga, mano vaiko kambariui tokia lova būtų pats tas. Tikrai super atrodo. Tik vat kur tokios lovos beieškoti…? Turbūt kažką panašaus be šansų jau rasti.

 4. Sigita Petrunina parašė:

  Vilmante, reikia stebėti skelbimus ir tikrai netyčia galima rasti. Bet reikia skirti laiko tokioms paieškoms.