H&M prekės namams. Gražūs daiktai namų nuotaikai kurti.

bendras
Pagalvės užvalkalas 34.95 Lt

Prisipažinsiu, iki šiol nelabai domėjausi ką siūlo interjero parduotuvės Lietuvoje, prasidėjus naujam sezonui. Nors interjero dekoravimu domiuosi seniai, visas naujienas sužinodavau internete ir dažniausiai apie tuos gamintojus, kurių Lietuvoje nebuvo. Ši vasara gražių namų ir gražių daiktų namams mylėtojams, dosni naujovių. Ir jomis aš labai džiaugiuosi.

Jau turime Ikea ir visą jos prekių asortimentą. O savaitgalį atsidariusi H&M parduotuvė gundo ne tik rūbais, už prieinamą kainą, bet ir daiktais namams.  Lietuvoje turime pirmąjį H&M namų prekių skyrių Baltijos šalyse. Galime ne tik apžiūrėti daiktus internete, viską pačiupinėti, bet ir įsigyti.

Jau skaičiau apie naują H&M namų prekių kolekciją čia ir čia. Ir laukiau, kada galėsiu ją apžiūrėti gyvai.  Daiktai gražūs, o mane, pagalvėlių mėgėją, labai sužavėjo pagalvių užvalkalai.  Vilkas ant sofos man labai patiktų.

HM_vilkas
Pagalvės užvalkalas 24.95 Lt

Čia surinkau ir sudėjau keletą man patikusių daiktų iš naujausios kolekcijos. Pasirinkimą lėmė tai, kad kai kurių daiktų mūsų namuose reikia (rankšluosčių), dar tai, kad aš labai mėgstu pagalves ir tamsiai rožinę spalvą. Zuikiai čia mano dukros įtaka. Ji dabar debesyse, medžių šakose ir net keptose bulvėse mato zuikių ausis. O vaza? Jų niekada nebūna per daug. Kaip ir gėlių. Kaip ir progų jas dovanoti.

HM_home
1.Stiklinė vaza 2.Puodelis 3.Dirbtinio kailio pagalvės užvalkalas 4.Vonios rankšluostis 5.Pagalvės užvalkalas

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s