Susipažink. Jurgitos maža didelės kūrybos erdvė

jur1

Aš visada ieškau įdomių namų, įdomių kambarių, įdomių žmonių ir įdomių sprendimų jų namuose. O kas ieško – visada randa! Šią savaitę aš radau Jurgitą. Neįtikėtina, kad jos kūrybinė erdvė – tik du kvadratiniai metrai. Pakalbinau Jurgitą apie namus, daiktus ir kūrybą. Mūsų trumpas pokalbis ir vaizdai iš Jurgitos išmoningai įrengtų (tik) dviejų kvadratinių metrų, kuriuose atsiranda gražūs dalykai. Ką tokioje mažoje erdvėje įrengtum Tu?

Kas tau yra namai?

Namai ten, kur niurzgama ryte išjungiant čirškiantį žadintuvą, bet nusišypsoma apsimiegojusiam tėčiui. Namai, tai tingūs savaitgalio rytai, kai žinai, kad šiandien sustosi bėgti, bet vistiek bėgi tik jau savo malonumui. Tikrieji mano namai ten, kur virtuvė virsta aštrių diskusijų ir įspūdžių dalijimosi centru. O labiausiai namai yra namais, kai, kad ir kur keliautum, patirtum įspūdžių, tau būtų gera, bet vistiek labiausiai norisi sugrįžti namo. Taip, man namai yra ramybės uostas. Ir dar namai turi savo kvapą, tokį su prieskoniais, tokį, kokio su niekuo kitu nesumaišysi.

jurgitos-du-metrai

Kuria savo namų vieta labiausiai didžiuojiesi?

Mažame dviejų kvadratinių metrų „sandėliuke“, kur gyvena išdykę segtukai, pasiglamžęs dovanų popierius, spalvoti lipukai, apsimiegojusios avytės, klijuose pasimaudyti mėgstantys teptukai, poetų parašyti eilėraščiai, išdidūs keramikos dirbiniai ir kiti primiršti rakandai. Čia, kur gimsta kūrybinės išdaigos, man mieliausia būti ir kurti.

jurgitos-namai2

Esi kūrėja. Kokią įtaką Tavo kūrybai daro aplinka?

Nuolat žvalgausi, stebiu, domiuosi, tad moku sugerti aplinką ir „įsikvėpti“. Viską siurbiu! Bet pats tikriausias kūrybinių išdaigų varikliukas yra mano (nuostabūs) žmonės. Ooo, kad žinotumėt, kokia galinga įkvėpimo jėga yra vien pokalbis su geriausia drauge.

Koks daiktas Tavo namuose yra pats keisčiausias?

Gėlių stovas partemptas iš konteinerio ir virtęs virtuvine spintele.

jurgitos-du-metrai1

Kokį vieną patarimą duotum kuriantiems savo namus?

Atraskite idėjas, mąstykit, klausykite savęs ir kurkite. Grožis yra labai individualus dalykas. Banalu, bet namuose svarbiausias jausmas, kad tau gera būti.


Paskelbta$ sPažymėta$ s