$ s mintis

  1. Tikrai labai įdomus įrašas. Išgirdus tokį klausimą visų pirma kyla mintis, jog abi erdvės skirtos komunikacijai, tačiau tinklaraštis visais atžvilgiais – asmeniškesnė, turtingesnė turiniu ir apskritai unikalesnė vieta. Facebook’ui, kuris nors ir yra labai naudinga erdvė įvaizdžio kūrimui, mano manymu, turėtų tekti antrinis, nors ir labai svarbus uždavinys – kelio, link tikslinės auditorijos, tiesimas

  2. Živile, visiškai sutinku. Aš esu už tinklaraščius. Esu skaičiusi keletoje vietų, kad tinklaraštininkai visiškai atsisako FB ir komunikuoja su skaitytojais kitais kanalais. Tai vyksta būtent dėl FB taisyklių ir jų kaitaliojimo. Esi žaidėjas svetimoje teritorijoje.
    Mums (tinklaraštininkams) Lietuvoje FB labai naudingas kelio tiesimui, nes jis yra labai populiarus ir reikia jį naudoti, bet nesureikšminti.

  3. Ar tiems, kurie turi tinklaraštį, kurio pavadinime yra žodis „blog”, „blogspot” ar kitus raktinius blog’o žodžius, jiems komunikacija su išore paprastesnė? Man susidarė toks įspūdis, kad paprastesnė. Jie vienas kitą ir kitus skaitytojus randa vienas per kitą. O gal čia tik mano puslapyje trūksta kažkokių nustatymų :)

  4. Ingrida, tiek kiek aš esu skaičiusi ir domėjausi yra taip: blogspot, wordpress, typepad ir visos kitos galūnės po Tavo vardo yra blogai. Visos šios sistemos vadinamos blogofermomis ir taip pat kaip ir tekstai FB, tekstai patalpinti po tokiu vardu Tau nepriklauso. Nes jei blogofermos pakeis taisykles, nustatymus ar pan. dalykus tinklaraščio autoriu neteks n metų rašytų tekstų. ir nieko negalės padaryti.
    Geriausia turėti savo domena kaip turi Tu ir aš pavyzdžiui ir ieškoti skaitytojų kitais būdais. Kokiais? Turbūt tai dar vieno straipsnio tema :)

  5. Ferma, tai ferma :), o skaitytojus pritraukti turbūt vis tiek paprasčiau. Yra ten kažkokios narystės (labai nesidomėjau, bet kadangi iš pradžių buvau susikūrusi puslapį su blog’o žodžiu, tai dabar nežinau kaip jį ištrinti :). Liūdnas jis toksai… Nežinau ar jame kas nors lankosi :)
    http://vipukis.blogspot.com/
    Gal žinote, kaip panaikinti?

  6. Geriausia būtų, kad tos nuorodos, kurias esi įdėjusi į paskutinį įrašą būtų aktyvios. Aš taip esu padariusi savo sename bloge, kurį taip pat turėjau blogspote. Tuomet trinti nieko nereikės, o nuorodos (aktyvios!) pridės truputį svorio Tavo veikiančiam puslapiui.

    Skaitytojus pritraukti yra vienodi būdai, nesvarbu kur Tu talpintu savo puslapį, ar fermoj ar savarankiškai. Bet adresas be papildomos uodegos yra ir lengviau įsimenamas ir vertingesnis daugeliu prasmių.

    Ingrida, ačiū labai už klausimus, atsakydama vs pasitikrinu savo žinias. Tai klausk klausk :)

  7. Ačiū už atsakymus. Įdėjau aktyvias nuorodas ir klausimų dar pagalvosiu, jei tikrai galima :).

  8. Aišku, kad galima :) tinklaraščių veikimas, jei taip galima pavadinti, yra man viena įdomiausių temų, todėl skaitau apie tai daug ir labai noriu savo žiniomis pasidalinti :)

  9. Oi, kaip myliu savo tinklaraštį ir rašyti man tikrai patinka. Gal tik per ilgai įrašus brandinu :)
    O facebooke dalinuosi nuotraukomis, emocijomis. O ir facebook atgalinė reakcija ateina greičiau. Įkeli kažką ir palaikina, pakomentuoja :)
    Ačiū už įdomų straipsnį.

  10. Ema, jei ilgai įrašus brandini, gal renkiesi kokybę vietoj kokybės? Tai taip pat gerai.
    Už straipsnį prašom, tikrai bus dar :)

Komentarai nepriimami.