Valio ir ačiū 2016-tiesiems!

Galvojau, kaip čia aprašyti šiuos metus, koks turėtų būti paskutinis 2016 – ųjų įrašas. Atsidariau visų praėjusių metų įrašus, skaičiau, džiaugiausi ir graudinausi. Rimtai. Nes 2013 buvo pirmi metai kada drįsau pradėti tai, kas man svarbu ir įdomu. Tiek daug planų, troškimų, galimybių! 2014 – dėkingumo metai. 2015 metai greičiausiai buvo supratimo kas esu metai. O kokie buvo šie, 2016- ieji?

Šiuos metus natūraliai norisi dalinti į dvi dalis – iki Marijos gimimo ir po. Pusmetis iki Marijos gimimo buvo super energingas, darbingas ir sėkmingas. Turtingas pažinčių, naujų patyrimų ir darbų. Filmavausi Beatos virtuvėje, surengiau „Sukulentai namuose” dirbtuves, kalbėjau per radiją, fotografavausi reklamai susipažinau su nuostabiais, įkvepiančiais žmonėmis ir net atsidūriau knygoje!

Sigita Petrunina

Svarbiausia, kad nuo šių metų kalbėdama apie TKN galiu sakyti „mes” vietoj „aš”. Būtent 2016 -aisiais tinklaraštis paaugo ir kartu su manimi tekstus rašo ir idėjomis dalinasi kompanija. Donata, Indrė ir Viktorija tinklaraščiui įpūtė gaivaus vėjo, atnešė naujų temų ir, žinoma, naujų skaitytojų. Tikiuosi, kad vienaip ar kitaip, mūsų bendradarbiavimas tęsis ir ateinančiais metais.

Taip pat labai džiaugiuosi bendradarbiavimu ir bendravimu su tinklaraščio Sezoninė Virtuvė autore Renata. Jaukių namų receptai – skiltis, kurioje dalinuosi idėjomis namams. Naujais įrašais ji pasipildys ir kitais metais.

Ir tada gimė JI! Ir namai tapo dar pilnesni, juoko, gugavimo, pirmų kartų ir džiaugsmo džiaugsmo. Aš tikrai neatsimenu gyvenimo iki trečio vaiko. Dabar yra taip gerai, kaip ir žinojau, kad bus. Ir jei sako, kad vaiko gimimas moteriai atneša daugybę kūrybinių idėjų, galiu tik patvirtinti – jų dabar pas mane daugybė.

Šie metai buvo augimo metai. Kai augo mūsų šeima, tinklaraščio auditorija ir mano, kaip kūrėjos ambicijos. Noriu kitiems metams visko daugiau, labiau, geriau, kad rašydama ateinančių metų apibendrinimą, galėčiau parašyti – „Aš tai padariau”.

Ateinančiais metais linkiu – būkime ryžtingos, ambicingos ir drąsios!

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s