Knyga TenKurNamai. Gyvenk, kaip patinka. 6 dalykai, kuriuos noriu, kad žinotum

Viskas šiomis dienomis sukasi aplink mano naująją knygą. Knygos ant popieriaus laukiau lapkričio 6 dieną, taip buvome sutarę su spaustuve. Nors svajojau ir įsivaizdavau, kad knygą rankose laikau per savo gimtadienį, spalio 18.

Ir stebuklas – dieną po gimtadienio, sulaukiau žinios, kad knyga jau atspausdinta ir galiu pasiimti ją nors dabar. Svajonės pildosi :) Tiesa, tas dabar šiek tiek užtruko, bet šiandien jau visas knygos tiražas – 2000 egzempliorų yra mano namuose. Sudėjau, ten kur radau vietos ir kiekvieną kiekvieną pakuotę paliečiau savo rankomis. Taigi, į knygą ne tik mano meilė, gera energija ir daug žinių sudėta, bet ir labai daug rankų darbo (tikra to žodžio prasme).

Pagalvojau, kad geriausia ir aiškiausia bus, jei apie savo knygą papasakosiu trumpai drūtai, kad būtų aišku kas ir kaip. Todėl paėmiau iš savęs mini interviu :)

1. Kam skirta Gyvenk, kaip patinka knyga?

Rašydama knygą galvojau apie visus, kurie savo namuose nori gyventi gražiai ir savitai. Joje sudėta daug praktiškų patarimų apie kambarinių gėlių priežiūrą, daiktų, esančių namuose pritaikymą, paveikslų kabinimą ant sienų, namų dekoravimą ir metų laikus namuose. Knygą galima naudoti kaip patarimų rinkinį. Knyga tikrai bus naudinga naujakuriams, taip pat visiems, kuriems patinka gyventi gražiai ir atnaujinti namus be didelių pastangų.

2. Kas yra knygos Gyvenk, kaip patinka leidėjas?

Atsakymas labai paprastas – aš. Knygą leidau savarankiškai, be jokios leidyklos pagalbos. Savarankiškas knygos leidimas yra atskira tema, kuria tikrai norėsiu pakalbėti ateityje. Jei trumpai – visada žinojau, kad knygą leisiu pati, taip ir padariau.

Ten kur namai knyga

3. Kiek laiko užtruko paruošti knygą?

Neturiu tikslaus atsakymo, nes apie knygą svajojau mažiausiai 5 metus. Kai laukiausi mažosios buvau užsibrėžusi parašyti knygą tada, bet viskam savas laikas. Gyvenk, kaip patinka pradėjau rašyti šių metų vasarį, rašiau savaitgaliais ir tomis trumpomis, mažiukės pietų miego valandomis.

ten kur namai knyga

4. Manęs klausė Instagram’e, todėl manau, reikia atsakyti ir čia:
Ar gerai suprantu, kad knygos nuotraukos bus Jūsų namų ir kitų lietuvaičių namų? Ar naudosite tas nudailintas Pinterest tipo nuotraukas?

Knygoje didžioji dalis nuotraukų iš mano namų, taip pat be manęs knygoje dar 4 herojės ir jų namai. Namus prieš fotosesijas tvarkėmės, bet stengėmės nedailinti ir nepaversti  jų dar viena baldų katalogo fotosesija.

ten kur namai knyga

5. Kiek knygoje skyrių?

5 skyriai, 5 pasidaryk pati idėjos ir 5 istorijos iš žmonių namų.

ten kur namai knyga

6. Kur galima įsigyti knygą?

Šiuo metu knygą galima įsigyti čia, TenKurNamai.lt parduotuvėje. Knyga atkeliaus su autografu ir dar maišeliu dovanų :) jau greitai knyga bus pasiekiama interneto knygynuose ir įprastiniuose knygynuose, kur galėsi knygą pavartyti.

ten kur namai knyga

Jei kyla klausimų – labai jų laukiu ir esu pasiruošusi į visus atsakyti :)

 

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s