Kas kavą ruošia Tavo namuose?

Praėjusią savaitę minėjome dešimtąsias santuokos metines. Visokių minčių man kilo, galvojant apie tai ką kartu užgyvenome, ko išmokome ir kaip, vis dėl to, smagu eiti per gyvenimą dviese. Manau, dar truputį pagalvosiu ir sudėsiu tas mintis į atskirą įrašą. Šiandien noriu papasakoti apie savaitgalio rytus (kada, jei ne pirmadienį apie juos) ir kavą, kuri mūsų šeimoje yra neatskiriamas šeštadienio ir sekmadienio atributas.

saeco-kavos-aparatas

Kavą aš geriu kiekvieną dieną – didelį puodelį, su pienu ir mažai cukraus. Savaitgalį jau rašiau Instagram’e, kad per dešimt santuokos metų mano vyras tik kelis metus man ruošė kavą. Nes jis nemoka. Jam daug skaniau, kai kavą mums ruošiu aš, ypač dėl to, kad jis ją geria tik savaitgaliais. Taip tuos dešimt metų ir vyko. Kartu ruošiame savaitgalio pusryčius, o aš ruošiu kavą. Jei noriu kavą gerti lovoje, romantiškai sau atsinešu jos pati. O romantika su kava dviese prasideda kartu su pusryčiais. Nieko prieš tokius dalykus neturiu, tik kartais pagalvodavau, kaip smagu būtų ne visada kavą ruošti pačiai.

kavos-aparatas3

Kai labai nori ir išsipildo :) Topocentras pasiūlė mums išbandyti kavos aparatą, kuris apvertė kavos gėrimą mūsų namuose. Vyras atostogavo, išsiaiškino kaip aparatas veikia ir aš nustojau ruošti kavą.  Visą laiką, kol aparatas buvo namuose gėriau kavą, kurią man ruošė mano vyras. Smagu, ypač kai kaskart sulaukiu klausimo: „Tai kiek tau cukraus įdėti?”

Naudojome kavos aparatą Saeco, kurį išbandyti mums pasiūlė Topo centras

Nuotraukos Sigitos Petruninos

Paskelbta$ sPažymėta$ s