Ar Tu nori dovanų Kalėdoms anksčiau?

Kalėdos_TenKurNamai_Christmas4 Kokius jausmus Tau sukelia artėjanti žiema? O Kalėdos? Ar lauki? O gal labiau – nelauki?

Ir vėl pirkimo manijos apimti miestiečiai, apsnigti, nenuvalyti šaligatviai, giminaičiai, pas kuriuos būtinai turi atvažiuoti per šventes, ryte neužsivedantis automobilis, nepatenkinta antroji pusė, nes ir vėl reikės susitikti su Tavo mama…  O kur dar vaikai, norintys visų pasaulio žaislų, nes jie buvo „labai geri” visus metus ir Kalėdų senelis būtinai turi pas juos ateiti. Ar apie tai pirmiausią pagalvoji išgirdusi žodį „Kalėdos”?

O gal geriau:
mandarinai, popierinės snaigės, žvakės, sniegas, besmegenio lipdymas, karštas vynas, sausainių kepimas, dovanų vyniojimas, vakaras su mylimu, nusileidimas rogutėmis nuo kalno, šlapios pirštinės, sniego mūšis, cinamonas, pyragas su aguonomis, šokoladas, riešutai, arbata su citrina, stebuklo laukimas, džiaugsmo ašara, pridėk savo…

Kalėdos_TenKurNamai_Christmas3

Taigi Tu turi dvi galimybes praleisti žiemą:

  1. Užmigti kaip meška žiemos miego. T.y. niekuo nesidomėti, nieko nenorėti ir nieko nedaryti. Tik laukti pavasario.
  2. Džiaugtis kiekviena šalta, šlapia, slidžia, baltą ar pilka diena. Ir gyventi gražiai. Puošti namus, kepti sausainius, gerti karštą vyną, skaityti knygas, žaisti stalo žaidimus ir pridėk pati savo mėgstamiausią žiemos dalyką.

Žiema – ne tik Kalėdos. Žiema – vienas ilgiausių metų laikų Lietuvoje. Praleisk ją kurdama gražius namus.

Pasisemk įkvėpimo

Artėjant žiemai namams norisi suteikti dar daugiau jaukumo. Dovanoju Tau elektroninę knygą – „Žiemos dekorai”. Sukūriau ją specialiai Tau. Kurdama šią knygą naudojau tik tai, ką turiu savo namuose. Jokių nereikalingų pirkinių.  Jokių papildomų išlaidų. Tikiu, kad naudodama šią knygą sukursi jaukius namus, kuriuose bus gera leisti ilgus žiemos vakarus ir sutikti gražiausias metų šventes.

Knygoje rasi:

  • Patarimus ką naudoti žiemos dekorui
  • Iliustruotas pamokas kaip pasigaminti dekoracijas pačiai
  • Įkvepiančias nuotraukas
  • Įdėjų kaip papuošti namus Kalėdoms
  • Sužinosi, ko nepaslėpti po Kalėdų, kad namai liktų žiemiškai dekoruoti.

Gruodžio 1 dieną gauk 69 lt vertės el. knygą tiesiai į savo pašto dežutę NEMOKAMAI.


Paskelbta$ sPažymėta$ s