Interjero stilių ABC. Klasikinis interjero stilius

Idealiai suplanuotas, išdėstytas ir sustyguotas klasikinis interjero stilius garantuotai yra vienas populiariausių stilių pasaulyje.  Tvarka, balansas, harmonija, kokybė, išliekamoji vertė. Kiek daug galima pasakyti apie šį stilių ir jį mėgstančius žmones. Kilęs iš romėnų ir graikų kultūrų, tačiau nesustojęs laike, o besikeičiantis ir susiderinantis su laikmečiu. Jei kolonos, lipdiniai, marmuras, kokybiškas medis, sietynai, griežtas ir simetriškas baldų išdėstymas patalpoje, sunkūs audiniai Tau patrauklūs – įsileisk klasikinį interjero stilių į namus.

4

Spalvos

Sienų spalvos renkamos iš didžiulės paletės žemės bei ramių pastelinių tonų. Tai visi rudi atspalviai, gili žalia ir mėlyna, pilka, geltona, juoda spalva gali būti pasirinkta kaip akcentinė, įrėminanti svarbų dekoro elementą. Iš ramių ir šiltų atspalvių naudokite persikinę, gelsvą, aukso, smėlinę, blyškią ir šviesią žalią.

2

new favorite the classic interior room maker successfully locate

Išdėstymas

Labai stiprus skiriamasis klasikinio interjero stiliaus bruožas yra griežtas ir simetriškas kambario apstatymas. Tokio stiliaus kambarys pradedamas kurti nuo pasirinkto pagrindinio objekto – židinio, sofos, įrėminto prabangaus veidrodžio, pianino ir pan.  Pasirinktas objektas būtinai turi būti kambario centre. Visi kiti elementai išdėstomi simetriškai, suteikiant veidrodinį atspindį. Todėl daugelio dekoro elementų reikia turėti po du – knygų lentynų, vazų, fotelių, šviestuvų ir pan.

8

5

Medžiagos 

Rinkdami tekstilės gaminius, dairykitės į natūralius audinius – medvilnę, liną, vilną, šilką. Baldų apmušalams naudokite tvirtus audinius, pvz. tokius kaip velvetas. Neperkraukite erdvės raštais ir blizgumais, jei mėgstat tokius grožius, geriau įgyvendinkit juos tik mažuose dekoro elementuose – raštuotas toršeras ar taftos užuolaidos – bus kaip tik. Dryžuotos tiesios užuolaidos – pats klasiškiausias lango dekoravimo pasirinkimas. Grindų danga turėtų būti itin kokybiška – medinis parketas, marmurinės ar kitos akmens masės grindys. Dažnai yra klojami geometriniai raštai, būdingas netgi baltų – juodų šachmatinių grindų efektas. Baldai grakščių formų, būtinai mediniai, gali būti su raižiniais.

11

9

12

Įsileisti klasikinį interjero stilių į namus gera ir saugu. Laikas eis, keisis sezonai, mados, o jūsų būstas bus tokia erdvė, kurioje visi šitie kanonai negalios. Tegyvuoja klasika.

Nuotraukos iš: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Paskelbta$ sPažymėta$ s