Kaip kabinti paveikslus negręžiant sienų ir ką dar ant sienų kabinti?

Taip mano sienos nors jau ir nudažytos (seniai), bet dar visais įrėmintais dalykais nenukabintos. Tai laiko nėra, tai varžtų, o kartais ir noro. Pastaruoju metu labiausiai – varžtų. Neseniai pakalbėjau su savo taip pat namus remontuojančia kaimyne, apie tai, kaip kabinti paveikslus ant sienų nenaudojant grąžtų ir varžtų. Ir kaip man dažnai būna, ko ieškau – tą ir randu. Skaitydama Marian tinklaraštį radau tai ko ieškojau. Dalykus ant sienų tikrai galima kabinti be varžtų. Aš iškart užsisakiau paveikslų kabinimo juosteles. O kai tik jas išbandysiu, papasakosiu. Jei Tau įdomu, gali pasižiūrėti kaip tai veikia.

PAPILDYTA 2018 04 05 Plačiau apie paveikslų kabinimo juosteles mano namuose – Kaip kabinti paveikslus negręžiant sienų (2) Kas yra paveikslų kabinimo juostelės?

 Ant sienų galima kabinti ne tik paveikslus ar nuotraukas, pažiūrėk, ką dar galima kabinti ant sienų

Veidrodžiai man labai patinka. Ir mūsų  namuose  jų yra tikrai per mažai. Veidrodis yra kaip nuolat besikeičiantis paveikslas. Jei pakabinsi jį taip, kad atspindėtų vaizdą pro langą, turėsi nuolat besikeičiantį vaizdą.
Naudodama daugiau veidrodžių, derančiais rėmais sukursi įspūdingą kompoziciją.

O jei Ragai? Labai gerai atsimenu pas vienus giminaičius namuose kabėjo dideli dideliausi ragai. Ne briedžio, bet gal kokio stirnino. Kai buvau vaikas, man jie labai baisiai atrodė.  Kaip ir kažkokio gyvūno kailis ant grindų. Grįžkim prie ragų. Ragai ant sienų tinka ne tik medžiotojų nameliui, bet ir namams, kurie su medžiokle neturi nieko bendro.

Hamptons SC čia žingsnis po žingsnio parodyta, kaip tokį ragų pakabinimą pasigaminti pačiai

Jei nesinori tikrų gyvūno ragų, ant sienų gali kabinti dirbtinius. Jų yra visokių formų ir spalvų, belieka išsirinkti labiausiai patinkančius. Arba pasidaryti savo.

Alisa Burke čia taip pat pamoka, kaip tokius ragus pasigaminti pačiai

Lėkštės taip pat yra mano „reikia pakabinti” saraše. Aš turiu Jiesios porceliano lėkštelių. Su senoviniais automobiliais – pirkau pas bobulę Kalvarijų turguj. Gėlėtos – likutis iš močiutės porcelianinių puodukų ir lėkštučių kolekcijos. Ir viena, man dovanota mamos, su antimis – į mano ančių kolekciją.

senos lekstes
Mano lėkštelės laukia savo vietos ant sienos

Ant sienų kabinti tinka ne tik porcelianinės lėkštės. Daug svarbiau, kad jos būtų gražios Tau ir derėtų prie kambario ir namų stiliaus.

mmmcrafts

Galvos ant sienų yra gražu. Nors kažkada man viena moteris sakė, kad niekada nenešiotų jokio papuošalo, kuris turi akis. Gal tai pritaikoma ir sienas puošiančioms galvoms? Nors aš nesu tokia jautri ir man tos netikros, mane stebinčios akytės netrukdo. Labai populiarios yra netikros elnių ir briedžių galvos. Jų galima rasti metalinių, medinių, guminių ir net pliušinių.

Danielle Oakey Interiors

Jei nori būti kitokia nei visi ir kabinti ant sienų kitokias galvas pasirinkimas labai platus. Čia mano kūrybingos bičiulės Renatos sukurta  raganosiuko Fredo galva. Ji man tokia graži – užsisakiau, kad ir mūsų namams pasiūtų Raganosį.

Mieli Namai

Raidės yra mano sienų puošmenų favoritės. Iš raidžių gali sudėlioti beveik bet ką. Pavyzdžiui vardą. Vieną kartą diskutavome apie vardų kabinimą ant sienos. Man bandė įrodyti, kad vardą kabinti ant sienos ar durį, ar kur tik nori yra nesamonė, nes na negi tu nežinai savo vaiko vardo. Neįrodė.

Spalvotos raides

Gražūs žodžiai ant sienos ne tik puošia, bet ir gerai nuteikia.

A Beautiful Mess

Tiesiog raidės, vienodos, skirtingos, ypatingos. Tokių kokių norisi.

House on hill road

Ką Tu kabintum ant sienų savo namuose? O gal jau pakabinai? Pasidalink!

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Labas vakaras, noriu paklausti iš kur Jūs užsisakėte tas juosteles ? Ačiū

  2. Sakykite, ar lidpukai pasiteisino? nenukrito rėmeliai? Įdomu iki kokio sunkumo išlaiko. Ar ant sienos tikrai neliko riebalų dėmės (bet kokios dėmės)?
    Ačiū

  3. Rūta, šie lipdukai yra skirtingo dydžio ir išlaiko skirtingą svorį. Viskas parašyta ant pakuotės. Paveikslai laikosi puikiai. O lipdukų nuėmus nebuvau, dėl dėmių negaliu atsakyti.

Komentarai nepriimami.