Dovanos dideliems vaikams

Šiandien mūsų Marija pabudo žaislų parduotuvėje. Dairėsi aplink ir nerodė jokio nepasitenkinimo, kad guli ant ant žemės paklotų paltų, o ne lovoje. Va taip būna, kai mama susiruošia į žaislų parduotuvę – pasikalbėti, o mažą dukrą pasiima kartu.

Reiktų pradėti nuo pradžių. Parduotuve Paukščių pienas žavėjausi dar tada, kai mano didieji vaikai buvo mažiukai. Galvojau, kad tokią parduotuvę sugalvoti gali tik ypatingas žmogus, nes visi žaislai joje, tarsi stebuklingi. Na, gal truputį perdedu žaislai pardutuvėje realūs, bet šiandien supratau, kad Paukščių pieno žaislai amžini, tokie, kuriais gali žaisti vaikai, paskui jų vaikai ir taip toliau :) O Nora, parduotuvės įkūrėja, man šiandien labai daug pasakojo apie žaislus, kaip juos išrenka parduotuvei. Parduotuvėje tikrai žaislai, su kuriais žaidžia vaikai, nes rinkdama žaislus parduotuvei, Nora renkasi tuos, kuriais žaistų ir jos vaikai.

Taig šiandien kartu su Marija kelias valandas praleidome žaislų apsuptyje. Nežinau ko taip ilgai delsiau ir Paukščių pieno neaplankiau anksčiau, bet džiaugiuosi, kad spėjau. Nuo sausio parduotuvę bus galima rasti tik internete. Išsikraustymo proga (jei galima taip sakyti) parduotuvėje daug nuolaidų. Gal dar ne visos dovanos išrinktos vaikams aplink Tave? Pasinaudok puikia proga!

Na, o aš šiandien išėjau nešina ne tik Kalėdinėmis dovanomis savo ir artimųjų vaikams, bet ir radau tai, kas mane džiugins per kiekvienas Kalėdas ir primins, kaip Marija iš sapnų atsibudo žaislų parduotuvėje ant grindų. Kemperis ir senoviškas Citroen automobilis mūsų kalėdų istorijoms jau puošia mano namus.

Sudėjau žemiau dovanas tokiems kaip aš, dideliems vaikams. Kas sakė, kad suaugusieji negali žaisti? Namus galima puošti ir žaislais ;)

Pagal laikrodžio rodyklę nuo viršaus:

  1. Prisukamas metalinis robotas Mažasis spalvotas
  2. Santoro Gorjuss Lėlė Dryžuota kepurytė
  3. Skardinė karuselė Lėktuvai
  4. Modeliukas didelis VW autobusiukas
  5. Skardinis prisukamas žaisliukas Scooter girl

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s