Asmeninis namų interjero stilius. Atraskite savąjį lengvai

Namų kūrimas yra smagus, bet tuo pačiu ir sudėtingas procesas. Dažnai, pradėję galvoti apie pokyčius namuose ar naujų namų įsirengimą net nežinome nuo ko pradėti. Tiek daug pasirinkimų, interjero stilių, patinkančių daiktų, kad kyla didžiulė baimė suklysti, ar pasirinkti ne tą. Procesą palengvintų žinojimas, koks interjero stilius jums artimiausias. Todėl šiame straipsnyje noriu padėti jums susigaudyti kaip atrasti asmeninį namų interjero stilių geriausiai tinkantį jums.

Pastebiu, kad šiuo metu daugiau kalbame apie asmeninį stilių rūbų kontekste. Daug patarimų šia tema yra Instagrame, žurnaluose ir naujienų portaluose. Esu tikra, kad ilgainiui ir apie asmeninį namų interjero stilių įprasime kalbėti ir nesunkiai galėsime atskirti koks stilius mums labiau prie širdies – skandinaviškas ar klasikinis. Ir gebėsime puikiai derinti įvairių stilių detales savo namuose, taip sukurdami savo namų interjero stilių.

Skaitykite toliau kaip atrasti savą namų stilių ir palengvinti namų kūrimo ar atnaujinimo procesus.

Asmeninis stilius – spintoje

Turbūt nenustebinsiu pasakydama, kad įkvėpimo savo namams pradėkite ieškoti savo spintoje. Rūbai, kuriuos dėvite, spintoje vyraujančios spalvos, mėgstamo metalo papuošalai – visa tai yra užuominos koks stilius jums yra arčiau širdies.

Ar jums patinka ryškios spalvos, o gal mieliau renkatės žemiškų spalvų paletę? Ką labiau mėgstate – minimalizmą ar eklektišką įvairių raštų ir faktūrų derinį? Pasižymėkite atsakymus į šiuos klausimus.

Koks jūsų gyvenimo būdas?

Namai yra vieta, kurioje leidžiame daug laiko. Todėl, galvodami apie savo namų interjero stilių turime prisiminti ir savo gyvenimo aplinkybes. Ar mėgstate svečius namuose? O gal labiau mėgstate ramybę ir poilsį su knyga? O kokios jūsų šeimos aplinkybės? Turite vaikų ar gyvūnų? Tokios aplinkybės yra svarbios renkantis namų baldus ir dekorą. Prisiminkite jas

Kokius daiktus namams jau turite?

Atsimenu, kai mes kūrėme savo pirmuosius namus, turėjome mažai pinigų ir daug senų baldų, kuriuos jaunai šeimai atidavė rūpestingi šeimos nariai. Vieni tų daiktų mums nepatiko, kitus turime iki šiol. Jie man patiko ir buvo tarsi kelrodė ieškant asmeninio namų interjero stiliaus.

Taigi – ką jau turite namams? Šviesią vienspalvę sofą? Seną šachmatų lentą? Šviesaus medžio stalą su kėdėmis? Ar šie daiktai jums patinka? Ar matote šiuos daiktus savo namuose ir ateityje? O ko trūksta šalia? Spalvoto raštuoto kilimo? Veidrodžio mediniuose rėmuose? Kelkite sau klausimus, galvokite, kas derėtų šalia jau turimų ir jums patinkančių daiktų.

Ieškokite patinkančių interjero pavyzdžių

Gyvename vaizdų laikmetyje, kai užtenka įsijungti Pinterest ar Instagram programėlę savo telefone ir esame įtraukiami nuotraukų ir video turinio. Išmokite šias programėles naudoti taip, kad jos neštų jums naudą. Naudokite raktinius žodžius, ieškokite interjero pavyzdžių, išsiaugokite tuos, kurie jums labiausia patinka, ar jaučiate, kad namai interjeras nuotraukoje jums kažkuo artimas.

Jei mėgstate popierių – vartykite žurnalus. Net nebūtina ieškoti specializuotų interjero žurnalų. Įdėmiai apžiūrėkite gyvenimo būdo žurnaluose publikuojamas žvaigždžių namų nuotraukas. Kas jums įstrigo, ar buvo „aha” momentas pamačius kažkurį sprendimą. Ar norėtumėte, kad jūsų namai atrodytų panašiai?

Atraskite savo namų interjero stilių

Išnagrinėjote savo spintą, žinote, kokių spalvų, raštų ir faktūrų joje daugiausia. Žinote koks jūsų gyvenimo būdas, apsisprendėte, kurie iš jau turimų daiktų namams jums patinka. Jau peržiūrėjote daugybę interjerų pavyzdžių internete, knygose ir žurnaluose, išsisaugojote jums labiausiai patinkančius.

Atraskite panašumus, kurie kartojasi jūsų išsaugotuose pavyzdžiuose. Lengviau identifikuosite jums patinkantį interjero stilių perskaitę Interjero stilių ABC įrašus puslapio archyve. Jei atradote, kad jums patinka ne vienas interjero stilius – tai normalu.

Jei norite galite savo atradimus pasitikrinti pasidarydami testą. Man šis interjero stiliaus testas pasirodė smagus. Jis gali padėti išsiaiškinti kas jums arčiausiai širdies.

Jei vis dar klaidžiojate interjero stilių džiunglėse, ieškokite profesionalo pagalbos. Jums gali padėti interjero dizaineris ar dekoratorius. Specialisto pagalba išsigryninsite ne tik savo namų interjero stilių, bet įsirengsite namus, kurie bus ne tik gražūs, bet ir patogūs gyventi.

Prisiminkite – namai yra jūsų atspindys. Nebijokite eksperimentuoti, išbandykite naujus dalykus. Ir nesukite galvos dėl to, kaip jūsų pasirinkimai, jūsų namuose atrodys kitiems :) Kurkite namus, kurie bus jūsų ir apie jus.

Paskelbta$ sPažymėta$ s