Vasaros kosmosas

Prisipažinsiu, liepa man yra tikras vasaros kosmosas, aukščiausia vasaros viršūnė. Ir atostogos. Ir tas tikrasis vasaros tingulys, kai miegi iki 9 ryto (man čia labai ilgai), tada ilgai geri kavą, ruoši pusryčius ir valgai juos su vaikais terasoje.

Vasarą man yra daržas – agurkai ir krapai, svogūnų laiškai ir medetkų kvapas. Ruošiu straipsnį apie daržą pagal mane. Nes esu tikra, mažai kas nori, kaip mano močiutė ravėti ravėti, o paskui garsiai sakyti „na kaip aš pavargau”. Man daržas yra malonumas. Akimirka, kai iš sėklos užauga agurkas. Kai pro pomidorų tankmę šiltnamyje sunku praeti. Ir kai negaila braškėmis dalintis su sraigėmis (čia jau ir surimuoti pavyko).

Tai štai aš vasaroju. Lepinu vaikus uogomis ir grybais, mišku ir jūra. Ir jau tuoj tuoj leisimės į Siurprizų Kelionę. Keliausim į Legoland’ą, plauksim keltu, o vaikai nieko apie tai nežino. Tik labai laukia siurprizų.

ms

Kad negalvotum, kad jau aš taip visiškai neveikiu, pasakysiu, kad per praėjusias dvi savaites nufotografavau visą mūsų namą. Kam ir kodėl – atskleisiu rudenį. Bet pašnabždėsiu, kad man tai buvo ir netikėta ir smagu, ir dar vienas pliusukas prie svajonių išsipildymo. Žinai, žiūrėdama interjerų nuotraukas internete, žurnaluose ir knygose, nelabai įsivaizdavau kiek darbo reikia įdėti, kad namai atrodytų ir gyvi ir tvarkingi. Todėl jau fotografuodama pradėjau ieškoti žinių, literatūros. Dabar laukiu knygos, tikiuosi ją perskaičiusi žinosiu daugiau.

vasaros_kosmosas4

Su malonumu skaičiau apklausos atsakymus. Ačiū, kad atsakei į mano klausimus. Smagu, kad nori daugiau straipsnių, rrasti kažko naujo kiekvieną dieną. Kol kas negaliu to pažadėti. Labai stengiuosi, kad tai, ką randi Ten Kur Namai būtų įdomu ir kokybiška. Nenoriu rašyti kasdieną po tris eilutes ir penkias nuotraukas, todėl ieškau temų, minčių, naujienų. Kartais tai nėra lengva. Todėl dabar sudarinėju kalendorių, su temomis, mintimis ir idėjomis. Ieškau dalykų, kuriais galėčiau Tave pradžiuginti. Tikrai labai noriu padovanoti Tau dovaną. O gal ir ne vieną.

vasaros_kosmosas1

Kaip matai, net vasaros kosmose darbas vyksta ir procesas nenutrūksta. Tavęs laukia ir mano minėtas pasakojimas apie daržą, dar vienos kelionės, šį kart – su vaikais, aprašymas. Stengsiuosi jį parašyti su patarimais, kad rastum viską vienoje vietoje, taip pat pridėsiu tai, ko pati, planuodam šią kelionę neradau. Mūsų namų laukia vaikų kambario remontai, taip pat rašomojo stalo būsimai pirmokei pasirinkimas. Apie viską ketinu Tau pasakoti, nes man pačiai tai įdomu.

vasaros_kosmosas2

Kaip Tu leidi vasarą? Ką veiki? Kokius įspūdžius patiri? Papasakok!

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Sigita, kaip smagu matyti buvusius klasiokus laimingus ir kaip matau save realizavusius. Toks geras jausmas apeme skaitant si tavo website’a. Saunuole ir labai grazi seima. Sekmes Jums.
    Linkejimai

Komentarai nepriimami.