Apie vasarą ir geriausius dalykus gyvenime

Normaliai TenKurNamams nerašiau beveik visą vasarą. Bet rašiau kitur, nauji mano tekstai tuo pasirodys VAI VAI Magazine vasaros numeryje. Praėjo jau pusė vasaros, įvyko visko labai daug. Suskaičiavau ir nusprendžiau Tau parašyti ką tokio nuveikiau. Tegul tai būna mano pusės vasaros ataskaita ir trumpa įžangą į naujus TenKurNamai metus.

Miestai ir bičiuliai

Per pusę vasaros aplankiau šešis miestus. Vienuose jų buvau pirmą kartą, kituose – po ilgos pertraukos. Visuose buvo smagu ir netrūko susitikimų su seniai matytais bičiuliais.

Viename iš jų – Druskininkuose buvau po dešimties metų pertraukos. Svečiavausi pas pusseserę, plaukėm garlaiviu į Liškiavą ir daug daug vaikščiojom. Dar Druskininkuose susitikau su labai seniai matytu bičiuliu. (Arūnai, jei skaitai, atvažiuosim į Druskininkus rugsėjį). Man pačiai netikėčiausia buvo tik atvažiavus prie pusseserės namo. Kai maža būdama ten lankydavausi, atrodė, kad namas didžiulis, kaip ir liepos šalia jo. Liepų, sakė, jau seniai nebėra, o ir namas ne be toks didelis atrodo, panašu, kad aš užaugau. Čia aš sėdžiu šalia verandos, prie gražių rožių ir geriu kavą.

rozrs

Taigi, ši vasara – pats tikriausias netikėtų susitikimų laikas. Susitikau su dviem seniai matytom bičiulėm, mano pirmąja kambarioke Justina, kuri dabar gyvena Bulgarijoje ir mokyklinio suolo drauge Viktorija, kuri dabar keliauja ir gyvena tarp Latvijos ir Švedijos. Abu susitikimai buvo nuostabūs, kalbos buvo daug ir jei laikas nebūtų ribojęs, būtume kalbėję ir dar daugiau. Čia mes su Viktorija selfinamės Rygos centre :)

viktas

Sportas

Dar ši vasara laba sportiška. Su brangiuoju bėgome Kauno maratone. Kad jau esam tik pradedantys bėgikai, bėgom simboliškus 5 kilometrus. Buvau labai smagu. Bėgimas man buvo puikus būdas pasidžiaugti gimto miesto senamiesčiu, pažiūrėti kas pasikeitė, kas liko taip kaip ir tada, kai gyvenau Kaune.

Kitas, ne mažiau smagus, buvo Avon moterų bėgimas. Įkalbinau kartu bėgti kursiokę Juliją, todėl bėgti buvo daug smagiau. Paplepėjom (juk sako bėgti reikia taip, kad galėtum susikalbėti), neskubėjm ir finišavom laimingos :)

avon-moteru-begimas2015

Mokslai

Jau gyriausi FB, pasipasakosiu ir čia. Gegužę ir birželį mokiausi interjero dizaino kursuose. Supratau, kad žinojau daug, visas, mano savarankiškai įgytas žinias dėstytojos sudėjo tarsi į lentynėles, dabar viskas vietoje ir tvarkinga :) Sužinojau ir labai daug naujo, pavuzdžiui techninių dalykų, kurie iki tol man mažiausiai rūpėjo. Taigi dabar esu sertifikuota, laiminga ir žinanti daugiau nei anksčiau. Rudeniop pakviesiu susipažinti su Vilniaus Interjero Dizaino Mokyklos įkūrėja ir dėstytoja Danguole Pilkauskiene.

TenKurNamai vasaros mokykloje, kur aš pasakoju apie interjero dekoravimą, birželį įvyko pirma pamoka. Liepos pamoka bus kitokia, prieinama visiems ir (man) naujo formato. O rugpjūtį kviesiu susitikti tradiciškai ir gal net du kartus. Tai, kaip sakoma, lik įsijungus.

pamoka
Nuotr. Viktorija Dievinu.lt

Tinklaraščiai

Mano pomėgis, virtęs darbu ir atvedęs į mano gyvenimą daug naujų įdomių žmonių. Tikriausiai jau skaitei mano skaitomiausių sąrašą? Tai štai, to sąrašo sudarymas nuvedė mane pas patį Vilniaus merą. O buvo taip – Rokiškis, tas kur Rabinovičius, sukvietė visus, kurie dalinosi mėgstamiausiais tinklaraščiais į svečius pas Vilniaus merą Remigijų Šimašių. Dagiau nuotraukų iš susitikimo – pas Adomą Rutkauską. Į susitikimą buvau parvežta tiesiai iš Rygos, nes dar nebuvome baigę savo kelionių. Ir buvo labai įdomu, ne tik į Vilnių iš aukštai pažiūrėti, su meru apie miesto reiklus pašnekėti, įdomiausia buvo stebėti, kaip per akimirką gimė nauja iniciatyva. Apie Ieva Krivickaitę ir jos sumanymą surinkti 30 000 eurų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams parašiau plačiau.

blogeriai
Nuot. iš Adomo Rutkausko FB

Nauja TKN išvaizda

Prisipažinsiu, truputį išsigandau, pas Ugnę perskaičiusi, kad TKN panašus į portalą. Vėliau tą patį žodį, kalbėdama apie mano tinklaraštį pavartojo pusseserė. Dar gavau laišką, kuriame nepasirašiusi (ar nepasirašęs) skaitytoja pasidalino nuomone, kad senesnę versiją buvo smagiau skaityti.

Pasiteisindama, o gal tiksliau, paaiškindama noriu pasakyti, kad į TKN visada žiūrėjau labai rimtai. Man labai norisi, kad čia būtų naudinga informacija, kad skaitydama rastum dalykų, kurių dar niekas LT nerašė, kad perskaičiusi apie vieną ar kitą namų dekoravimo gudrybę, iškart ją pritaikytum savo namuose. Todėl jei čia panašu į naudingų žinių portalą – valio! O aš ir toliau lieku pagrindine (ir vienintele) portalo autore, redaktore, dizinere, programuotoja, marketingo specialiste ir fotografe :)

sigita-petrunina
Nuotr. Viktorija Dievinu.lt

Kas toliau?

Toliau – rugpjūtis ir ruduo. Taip pat antrasis TenKurNamai gimtadienis. Pasakojimas apie mūsų kelionę į Taliną, Sofijos kambario remonto pabaiga, naujų projektų pradžia. Ši vasara atrodo tokia ilga, kad norisi kuo geriau išnaudoti kiekvieną dieną. Dirbti, kurti, kad atėjus rudeniui galėčiau rinkti derlių. TenKurNamai yra vienas geriausių dalykų atsitikusių mano gyvenime.

O kokia Tavo vasara?

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. O mano vasara va tokia darbinga. Nežinau ar žinai tą jausmą, bet galiu pasiimti atostogų darbe (nors nesu išdirbusi pusmetį), bet nelabai noriu.:)) Mano vasara tokia gan ofisinė, bet kaaaaip man patinka! <3 Sėdžiu, analizuoju, ieškau, kartais pailsiu tinklaraščiuose.:))

    Labai skanus šis įrašas. Pati net nusistebėjau, kokia vasara ir man ilga atrodo! :) Na, bent jau darbais matuojant.:D

  2. Greta, aš tikiuosi, kad mano vasaros antra pusė bus darbinga. Nes pirmoji pusė buvo atostogoms ir minčių, idėjų eneravimui skirta. Dabar jau viską leisiu į pasaulį :)

Komentarai nepriimami.