Džiaugsmingų ir šviesių Kalėdų

Štai ir baigia suktis metų ratas. Savaitė, dar kelios dienos ir pradėsime skaičiuoti naujus metus. Čia yra priešpaskutinis TenKurNamai įrašas šiais metais. Be jokių apibendrinimų (tam skirsiu paskutinį), bet su daug nuotraukų iš mūsų šventiškos svetainės.

Norėjau šiais metais neutralių spalvų papuošimų, bet galų gale gavosi neutralūs + tradiciniai raudoni ir blizgantys. Bet nuo to tik daugiau šventinės nuotaikos. Medinių karoliukų girliandas vėriau pati. Ta, kuri ant lubų – paprastai suverti įvairaus dydžio mediniai karoliukai. Virš durų girliandą vėriau įkvėpta šios girliandos. Nesilaikiau instrukcijos, dariau kaip man gražu.

Esu labai laiminga, kad pagaliau, šioms šventėms mūsų indauja pakankamai šventiška. Kasmet norėdavau, bet vis pritrūkdavau – laiko, noro, fantazijos papuošti ją taip, kaip norisi. O šiemet – pavyko!

Kalėdų papuošimus beveik kasmet perku po Kalėdų. Man patinka, kad tuo laiku jau nebelikę skubėjimo, noro kuo greičiau visą tą parduotuvėje esantį grožį parsinešti ir sukabinti namuose. Galiu pagalvoti, kas mane džiugins ir kitais metais. Neslėpsiu, pokalėdinės dekoracijų kainos man taip pat labiau patinka. Šiųmetiniai mano pirkiniai Kalėdų dekorui:

  • lempučių girliandos 2 vnt.
  • dirbtiniai ragai, kabinami ant eglutės 2 vnt.
  • balti ir raudoni varpeliai eglutei 2 dėžutės po 6 vnt.

Žvakides – kaktusus pirkau ne dėl Kalėdų, ketinu jas naudoti visus metus.

Linkiu šviesių, linksmų ir gražių švenčių. Pasimėgauk buvimu su artimaisiais, rask laiko pabūti tik su savimi. Tegu šios Kalėdos tampa šviesių minčių, apgalvotų žodžių ir prasmingų linkėjimų laiku! 

Paskelbta$ sPažymėta$ s