Prieš ir Po. Nauja sena meilė mediniam arkliukui

Šiandien Tau noriu papasakoti trumpą istoriją apie prieš kelias dienas atnaujintą ir vėl vietą mūsų namuose radusį medinį arkliuką. Pokyčiams paskatino vyresnės dukros Upės domėjimasis arkliais ir naujų dažų Foxy Paint atsiradimas. O įkvėpimu tapo Kaziuko mugėje pirktas spalvotas, mielas, mažas medinukas.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pirmas žaislas, kurį pirkau savo dukrai (reiktų paminėti, kad išskyrus knygas, aš jų visai neperku), buvo supamas medinis arkliukas. Tik per ketverius metus jis morališkai paseno, patamsėjo, įgavo neturėtų piešinių ir spalvų, net lipdukų. Tada jis pradėjo kliūti po kojomis, buvo išvežtas į sodą palėpėn. Ten kartą per mėnesį pamatomas, panaudojamas, ir vėl atgal pastatomas, kur tamsiau.

O gyviems arkliams Upė meilės turi nuo kūdikystės, ir dabar stipriai svajoja, kaip norėtų auginti jį namuose, sode ar kaime. Aiškinamės tokius dalykus, kaip šienas, arklidės statybos, priežiūra. Ji viską ketina daryti pati : ) Mane žavi vaikiškos svajonės. Ir mėgstu jas skatinti. Todėl gimė idėja pagaliau išbandyti Foxy Paint dažus ir įgyvendinti vaikų užsakymą: „Norim raudonos kumelės su uodega ir karčiais”.

pries ir po i TKN

Reikėjo:

  • 120 ml „Old Love” spalvos dažų;
  • Švelnaus „dvišimtinio” švitrinio popieriaus;
  • Teptuko;
  • Lininio špagato;
  • Grąžto.

Kruopščiai nuvaliau purvą, dulkes nuo paviršiaus, švelniu švitrininiu popieriumi pašiaušiau, dažiau dviem sluoksniais dažų (su Foxy paint dažais galima tepti antrą sluoksnį jau po valandos). Kūrybiškiausias darbas – uodegos ir karčių pritaikymas. Lininį špagatą pirkau sodininkų parduotuvėje, kirpau vienodo ilgio juostomis ir uodegos vietoje tiesiog rišau mazgais, o karčiams reikėjo trijų išgręžtų skylių.

Štai tokia nauja sena meilė atgimė mūsų namuose.

Nuotraukos: Donata Raugala

Paskelbta$ sPažymėta$ s