Foxy Paint dažai – lengviems Tavo namų pasikeitimams

Foxy paint pirmiausia atradau Instagrame. Ir pirmasis mūsų pokalbis su Neringa, Foxy Paint įkūrėja, įvyko dar sausio mėnesį. Buvau sužavėta jos užsidegimu kurti šeimos verslą ir pristatyti Lietuvos rinkai iki šiol mažai girdėtą produktą – kreidos dažus.

Apie Foxy Paint istoriją ir Neringos šeimą galėjai skaityti įvairiuose žurnaluose, matyti per TV, o jos namų puikioji virtuvė puošė ir žurnalo Mano Namai viršelį. Šį kartą pačios Neringos nekalbinau, o nusprendžiau papasakoti apie pagrindinius Foxy Paint herojus – dažus. Man, kaip mėgstančiai kurti savo rankomis, labai norėjosi šiuos dažus išbandyti. Todėl tik parsivežusi skardinę puoliau dažyti… grindų! Tiesa, dėl mano šiuo metu pasikeitusių formų grindų dažymo projektas nusikėlė į ateitį. Galiu tik pasakyti, kad pirmas sluoksnis, kurį spėjau užtepti, laikosi puikiai ir vaikštome tomis grindimis kasdien.

foxy paint kreidos dažai

Daug didesnis projektas namuose vyksta mano vyro iniciatyva. Pamatęs Foxy Paint FB puslapyje kaip puikiai vienai dažų pirkėjai pavyko renovuoti savo virtuvę, mano vyras buvo sužavėtas. Aš tikiu, kad gyvai tos virtuvės vaizdas dar geresnis.

foxy paint kreidos dažai

Taigi, jau kelios savaitės vyksta mūsų virtuvės renovacija. Sienų negriauname. Plytelių taip pat nelupame. Mes dažome savo virtuvės baldus. Ši tendencija – senų virtuvės baldų perdažymas mane labai seniai žavi. Tokių, renovuotų, virtuvių pavyzdžių gausu internete. Sakyčiau virtuvės renovacijų čempionės yra A Beautiful Mess sesės, dažančios virtuvės baldus visuose savo namuose. Vis galvojau – kada tai ateis į Lietuvą. Ir atėjo! Ir ne tik į Lietuvą, bet ir į mano virtuvę. Kol šios renovacijos pabaigos dar nematyti, pasidalinsiu su Tavimi tik keliomis detalėmis, visą, baigtą rezultatą būtinai parodysiu ateityje. O kaip atrodė virtuvė prieš baldų perdažymą gali pamatyti įraše apie mano namų pasikeitimus.

tkn-virtuve

Taigi apie Foxy paint gaminamus dažus galiu papasakoti kaip vartotoja. Man, visai nemokančiai dažyti šie dažai buvo atradimas. Puikia tepasi, labai gerai dengia. Kas svarbu – visiškai nesmirda. Kvapo (ne)buvimas labai svarbu, kai namuose yra vaikų, arba tiesiog, jautrių kvapams žmonių :) Taip, kaip sparčiai vyksta spintelių perdažymas, leidžia mn spręsti, kad darbas su šiais dažias yra lengvas ir malonus. Mano vyras, kuris spintelels ir dažo, negaili gerų žodžių šiems dažams. Žinai, žiūrint daugelį nuotraukų Foxy Paint FB ir skaitant atsiliepimus apie dažus, supranti, kad daugelis galvoja taip pat.

dazai-mediniams-baldams

Tai gi, kuo, be to, kad su šiais dažais lengva ir malonu atnaujinti paviršius, ypatingi Foxy Paint dažai? Foxy Paint – dažai, sukurti specialiai greitam ir lengvam anksčiau dažytų, laukuotų ar naujų baldų ir kitų interjero detalių atnaujinimui. Dažai nevarva, nesitaško ir puikiai dengia. Pakanka vieno – dviejų dažų sluoksnių.

kreidos-dazai-foxy-paint

Foxy Paint tinka lakuotam, dažytam paviršiui, baldinei plokštei, neapdorotai medienai, plastikui, stiklui, akmeniui, metalui ir t.t. Prieš dažant paviršiaus nereikia šlifuoti ar gruntuoti, nuimti lako ar senų dažų sluoksnio. Tereikia nuvalyti dulkes ir riebalus bei atsilupusius senus dažus. Tai vandens pagrindo, ypač matiniai dažai, kuriais nudažius, paviršių vis norisi liesti. O liesti galima jau po 10 – 15 minučių, dažai greitai džiūsta neturi dažams būdingo stipraus, aštraus kvapo, yra netoksiški ir jais galima drąsiai dažyti gyvenamosiose patalpose.

foxy paint kreidos dažai

Dažai gaminami iš labai kokybiškų medžiagų: natūralios kreidos, talko, pigmentų, akrilo polimerų emulsijos, vandens ir mažo kiekio medžiagų, kurios užtikrina dažų gerą išsilyginimą, greitą džiūvimą ir matiškumą. Foxy Paint dažais lengva ne tik perdažyti, bet ir sukurti natūraliai seno, sendinto daikto vaizdą.

foxy-paint-dazai

Mūsų namuose Foxy Paint prisilietimo laukia būsimo šeimos nario lovytė. Mane labiausiai džiugina tai, kad Foxy paint ir Neringa parodė mums visiems, kaip lengva atnaujinti senus, galbūt nusibodusius baldus. Kad nebūtina (nors kartais labai norisi) investuoti šimtų ir tūkstančių į naujus virtuvės baldus. Užtenka sluoksnio dažų ir kelių tik Tavo namams tinkančių sprendimų, kad galėtum džiaugtis senais-naujais baldais. Įdomu, ką savo namuose šiais dažais dažytum Tu?

Nuotraukos – iš Foxy Paint FB ir Sigitos Petruninos

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Pasikeitimai tikrai stulbinantys, iškart akį traukia. Būtų įdomu pabandyti namie ant senos spintelės, bet tuo pačiu įdomu kuo skiriasi nuo paprastų dažų. Na neveltui sako dažai prailgina medienos gyvenimą.

  2. Norėciau baltu dazu 🙂.kur ir kaip ju butu galima rasti🙂. ačiū

Komentarai nepriimami.