20 dalykų, kurie gali įkvėpti tau džiaugsmo ir energijos

Ar Tau taip būna – visi dalykai, reikalai, vaikų ligos ir niurzgėjimas, pasikeitimai namuose ir nemiga supuola į vieną savaitę. Man taip yra dabar. Ir tada įprastiems dalykams – savaitiniams tinklaraščio įrašams, gerai nuotaikai ir gyvenimo džiaugsmui lieka labai mažai laiko, vietos ir noro. Ką tada darai? Aš kaltinu mėnulį. Mėnulis. Kaltas. Ir taškas.

gyvenimo-dziaugsmas

O dar labai stengiuosi įžiūrėti teigiamų dalykų kasdienybėje. Sėdau ir surašiau, ką daryti, kad gyvenimas šią akimirką pasirodytų šviesesnis, o dienų „Kaip tyčia” būtų kuo mažiau.

20 dalykų gerai nuotaikai atgauti:

 1. Pakeisk aplinką. Aš praėjusią savaitę buvau prie jūros. Nors ir su trukdžiais (susirgo Julius), bet tris dienas praleidau sąlyginai ramiai ir leidau pajūrio vėjui išpūsti senas mintis ir įpūsti energijos.
 2. Palepink save. Ką mėgsti Tu? Aš – naujas kojines, smagų pokalbį su drauge ir pietų miegą.
 3. Išeik pasivaikščioti. Žiūrėti kitą punktą.
 4. Važiuok autobusu. Aš važiuoju dažniausiai mašina. Bet vakar kaip tyčia nuleido padangą ir aš, nors moku labai daug, bet padangos su rankine pompa prisipūsti dar neišmokau… Į suplanuotą susitikimą važiavau autobusu.
 5. Pabūk tyloje.
 6. Užsidek žvakių. Daug.
 7. Užsiplikyk ypatingos arbatos.
 8. Peržiūrėk kelionių nuotraukas. Nors trumpam sugrįžk į vasarą, į tolimą šalį ir į tą gerą laiką, kurį patyrei.
 9. Pagulėk vonioje. Žvakes gali užsidegti ir ten.
 10. Skaityk knygą.
 11. Išjunk kompiuterį ir telefoną ir pasinaudok 5 patarimu.
 12. Eik anksti miegoti
 13. Paprašyk, kad mylimas žmogus padarytų masažą
 14. Padaryk masažą mylimam žmogui
 15. Pradėk kažką naujo. Gal yra dalykas, kuriam vis pritrūksti laiko? Nėra geresnio laiko už dabar.
 16. Skaityk. Eilėraštį. Garsiai.
 17. Pasižiūrėk į akis žmogui veidrodyje
 18. Sutvarkyk lentynas
 19. Atsikratyk retai naudojamų rūbų ir daiktų
 20. Išvėdink namus.

Ką darai Tu, kai nėra nei nuotaikos, nei jėgų? Ar turi būdą, kaip pakelti sau nuotaiką?

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

 1. O filmai ir serialai – įeina? :)) nes man jie kartais padeda arba įkvėpimų šaltiniai su nuotraukomis iš gražaus gyvenimo :)

  Daug gali nulemti pokalbis su puikiu žmogumi, po kurio susitikimo jautėsi pakylėtai!

 2. Viktorija, viską, kas Tau tinka pasikrauti energijos, gali įtraukti. Kiekvienam savi būdai :) Ir dėl pokalbio su žmogumi labai pritariu – vakar man kaip tik taip ir atsitiko :)

 3. Geri dalykai. aš dar pridėčiau:
  – išvaizdos pakeitimai – nauja šukuosena, lūpų padažymas nors namie.
  – MUZIKA. paklausyti, pamedituoti jos fone, pašokti, padainuoti?? : )
  – Nueiti į turgų. na kaip gera ten net lapkričio mėnesį gauti ridikėlių, špinatėlių ir krapiukų iš babyčių. O jei į turgų pasiimsite ir vaikiuką – tai būsite viskuo privaišintos ir sveikos. pan penktienio rytas nebeatsiejamos nuo Kalvarijų turgaus. tiek žmogiško kontakto vienoj vietoj, tobula.
  – padaryti ką nors visuomeniško? gyvenat bute, pažiūrit pro langą, vaje kiek daug lapų po kiemą vėjas nešioja, na ir kur tie kiemsargiai, ko negrėbia?? ogi pati grėblelį į rankas, ir gryno oro terapija, judesys, geras darbas, geri kaimynų žodžiai, plius lapų krūvos vaikams nardyti ir džiaugtis rudeniu : )

 4. Ačiū, Donata. Tuoj išplėsim sąrašą iki begalybės. Tikrai kiekvienas atras savo būdą.

  p.s. turgus ir mano malonumas :)

 5. Man labai padeda „išsikrauti” nuo blogų minčių ir „įsikrauti” gera energija darbas su tešla. T.y. visokie miltų svėrimai, vandens/pieno šildymai, sviesto lydymai, tešlos minkymas, kildymas, formavimas. O po to, pašovus į orkaitę, atsitūpti ir žiūrėti, kaip vyksta paprastas stebuklas. Ir taip ramu ir gera pasidaro… Aš vadinu tai „tešlos terapija” :)

 6. Ilona, koks puikus būdas! Atsimenu, kai laukiausi mažiuko mūsų (kuris jau visai didelis dabar). Man patikdavo žiūrėti į besisukančią skalbimo mašiną. Tuo metu mūsų skalbimo mašina stovėjo virtuvėje, aš atsitempdavau didžiulį sėdmaišį ir galėdavai ilgai ilgai žiūrėti kaip sukasi skalbiniai. Tokia hipnozė būdavo :)

Komentarai nepriimami.