Pasidaryk pati. Ombre sijonas pavasariui

bataiŠią savaitę palikau namus ramybėje. Todėl pradėjusi apie meilę sau, baigsiu… nauju sijonu.

Visai ne paslaptis, kad aš mėgstu pigių rūbų parduotuves. Mėgstu jas, nes ten randu įdomių dalykų namams, knygų anglų kalba ir žinoma – rūbų. Kas atsispirs šilko suknelei už 2 litus? Arba sijonui, kurį gali paversti madingu per pusvalandį.

Turiu draugę, kuri sako, kad skudurynuose (na, nepabijokim to žodžio, čia be jokio sneigiamos potekstės jis) pirkti nemoka, nieko ten neranda, o jei randa, tai labai brangu. Geriau jau naują nusipirkti. Tai čia pradžiai, keletas mano patarimų, kaip nenusipirkti šlamšto.

  • Eik į tokią parduotuvę turėdama konkretų tikslą – man reikia džinsų vaikui arba, ieškosiu tik mėlyno sijono.
  • Pirk tik natūralių medžiagų rūbus. Ieškok vilnos, šilko, geros kokybės medvilnės, odos. Nepirk sintetikos ar pusiau sintetikos.
  • Pasidomėk ir pirk žinomų, geros kokybės gamintojų rūbus. Kartais nežinodama gali permokėti. Jei pirksi dėvėtą  palaidinę už 12 lt, kai nauja ji kainuoja 3 eurus.
  • Jei mėgsti rūbus perdarinėti ir prisitaikyti sau, ieškok ne tik natūralių medžiagų, bet ir įdomių raštų ar modelių.

Šiam savaitgaliui siūlau Tau greitą būdą pakeisti atsibodusį savo ar šeimos narių rūbą. Ne tik jį atnaujinti, bet ir paversti madingu.

Ar pastebėjai įdomią tendenciją – pereinamų spalvų plaukus, tarsi išblukusius rūbus, net pereinančių spalvų nagus? Taip? Tai Ombre stilius, ne naujas, bet vis dar madingas dalykas. Paprastai kalbant Ombre tai terminas, kuriuo apibūdinamas spalvų perėjimas nuo tamsiausios iki šviesiausios ir atvirkščiai.

Pries-Po

Ko Tau reikės?

  • Rūbo, kurį nori pakeisti. Tai gali būti sijonas, marškiniai, sportiniai marškinėliai, net džinsai.
  • Baliklio
  • Kibiro

sij2

Kaip daryti?

Supilk visą baliklį į kibirą ir įmerk rūbą. Merk tiek, kiek nori išbalinti. Gali eksperimentuoti ir baliklį tepti teptuku. Arba įmerkti tik rankoves, jei tai marškiniai.

Priklausomai nuo to kokio rezultato nori – labai išblukusios, ar tik šiek tiek pablukusios medžiagos, reguliuok rūbo laikymo kibire laiką. Kad išgaučiau tokią spalvą kaip mano sijone laukiau apie 40 minučių.

Baigusi balintį rūbą labai gerai išskalauk po tekančiu vandeniu ir išskalbk skalbimo mašinoje, arba rankomis, naudodama skalbiklį.

sijonas4Kiekvieną sezoną turiu vieną ar kelis rūbus, kuriuos mėgstu labiausiai. Negali žinoti, gal šis sijonas taps vienu iš jų.Paskelbta$ sPažymėta$ s