Mano Rudens Etapas

Aš dažnai gyvenimą matuoju etapais, dabar toks etapas, dabar kitoks. Jau nuo vasaros jaučiu, kad tinklaraščio rašyme pas mane dabar „etapas” kai nežinau kaip rašyti, kad būtų gerai, kai kartais net nežinau ką rašyti, kai noriu padaryti geriau, kitaip, naujai,  bet nežinau nei kaip nei ką.

Angliškai tokia būsena vadinama „writers block”, kartais sakoma, kad tai yra pasiteisinimas, kai tingi kažką daryti ir tai, kad nesirašo pateisini užsiblokavimu, arba, kad mūzos neatskrido :) Mano mūzos skraido, labai daug jų sutinku kasdienybėje, bet dirbdama kituose projektuose, jaučiu, kad TKN skiriu ne tiek dėmesi kiek reikia, ne tiek kiek noriu.

Svajojau ir norėjau rašyti ir dalintis idėjomis apie laimingus namus, o pačiai man dabar TKN atrodo kaip patarimų rinkinys ką daryti namuose. Noriu, kad TenKurNamai rastum istorijas apie laimingus namus, apie dalykus, kurie namus paverčia laimingais, apie tai, kaip netikėtos detalės namuose gali praskaidrinti kasdienybę.

rudens-etapas

Dėliojuosi visas mintis į visumą, ieškau geriausio būdo man ir įdomiausio rezultato Tau. Jaučiu, kaip šis ruduo man ir TKN yra virsmo ir šuolio laikas. Kuo geriau pasiruošiu kitam etapui dabar, tuo įdomiau ir geriau bus ateityje. Dar prieš pradėdama tinklaraštį žinojau, kad čia neisiu lengviausiu keliu, nekelsiu vaizdelių iš interneto, nesinaudosiu kitų sukurtais dalykais, kad tik kažką parašyčiau. TenKurNamai buvo ir bus originalaus turinio vieta, nes tikiu, kad taip yra geriausia. Taip darysiu ir toliau.

Galėčiau papasakoti, koks sudėtingas yra savarankiškai dirbančio žmogaus (ypač mamos) laikas, kaip keblu kartais spėti nudirbti darbus, pasirūpinti šeima ir savo benuvažiuojančiu stogu. O kam nebūna tokių etapų?

Mano tikslas dabar – atrasti tą kibirkštį ir įkvėpimą, tą jausmą, dėl kurio aš pradėjau rašyti TKN. Aš žinau kad tai yra kažkur čia, už kampo. Todėl mano rašyme nebus nei pauzės, nei atostogų. Bus kitaip. Bus daugiau širdies ir jausmo, mažiau rašymo nes reikia. Tikiu, kad tada ir rezultatas bus daug geresnis ir aš laimingesnė :)

Gal truputį nerišliai aš šiandien išdėsčiau, kas dedasi mano galvoje ir veikloje. Žinau tvirtai tik vieną – man labai labai gera, kad į šį tinklaraštį ateina skaitytojai, kad jie rašo komentarus ir žinutes. Aš labai džiaugiuosi, kad jaukūs ir laimingi namai rūpi ne tik man, bet ir Tau.

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Sveiki. Manau, kad ieškojimų etapas tiek pat svarbus kiek ir atradimas. Ieškojime mes gal pasimetę, gal sumišę, bet tai yra proceso dalis. Linkiu mums mėgautis visais etapais, net jei kai kurie yra ir sudėtingesni.

  2. Ačiū, Gitana. Panašiai ir jaučiuosi, gal nesimėgauju labai, bet tikiu, kad po tokio etapo ateina tik geresnis :)

Komentarai nepriimami.