Ruduo namuose. Ar pirkti naujus daiktus namams rudenį?

Jau pasirodė naujas, rudeninis VAI VAI Magazine numeris, kurio tema – Namai. Apie žurnalo rengimą ir užkulisius dar papasakosiu vėliau šią savaitę, šiandien tik noriu pasakyti, kad žurnale rasi mano temą apie namus rudenį. Jei atėjus lapkričiui ir ženkliai sutrumpėjus dienomis namuose pasigendi jaukumo, ši tema kaip tik Tau.

O aš šiandien noriu papasakoti kaip mano namai atrodo rudenį.

Kai prieš daugiau nei du metus pradėjau rašyti tinklaraštį, labai gerai žinojau, kad sezonais bus vieni pagrindinių veikėjų renkantis temas ir rašant apie namus. Kartais tai pasiseka geriau, kartais… Nepaisant visko – ruduo man yra magiškas laikas. Rytiniai rūkai, lapai po kojomis ir šiluma namuose.

Prieš du metus namams puošti naudojau kukurūzų burbuoles ir riešutus, o rudens dekoras namuose atrodė taip:

rudens_dekoras

Pernai mano buvo svarbu vainikas ant durų:

rudeninis-vainikas

Ir sukulentai:

sukulentu-kompozicija4

Šiais metais namuose karaliauja moliūgai ir miško gėrybės. O aš supratau, kad norint puošti namus nereikai nieko specialiai pirkti. Daug svarbiau – naudoti tai, kas jau yra namuose, tai ko gausu yra dabar. O rudenį visada yra obuolių ir kriaušių, konkorėžių, riešutų, valgomų ir dekoratyvinių moliūgų, gėlių.

ruduo-namuose

Gėlės ir jų puokštės yra tai, ko man labai norisi namuose šį rudenį. Nedažnai taip būna, nes namai ir taip pilni gėlių vazonuose. Žalumos lyg ir netrūksta. Matyt, trūksta šventės :) O jeitrūksta, reikia trūkumą pašalinti. Mano mėgstamiausi gvazdikai (ne veltui jie buvo ir mano vestuvinėje puokštėje) yra gėlės, kurios nevysdamos gali puošti namus savaitę ir daugiau.

rudens-dekoras-namuose

Kaip ir chrizantemos, kurios tikrai skirtos ne tik kapams puošti. Pasižadėjau šiai naujai vazelei, kad ji niekada nebus be plaukų, t.y. gėlių. Kol kas pažadą vykdau.

geles-rudeni-namuose

Kaip ir kiekvieną sezoną – rudenį svarbu prisiminti tuos daiktus, kurie namuose yra. Šį rudenį namuose aš:

  • kitaip sustačiau kambarines gėles. Pakeičiau vazonus vietomis, kai kurioms gėlėms pasiūliau naujus vazonus;
  • pervilkau dekoratyvias pagalvėles kitais užvalkalais. Ryškias spalvas palikau vasarai;
  • ant stalo užtiesiau rudeninę statiesę. Jei Tavo stalas apvalus, kaip ir mano – čia pasakojau kaip pasidaryti apvalią staltiesę;

Pastebėjau, kad kiekvieną sezoną namuose tiesiog natūraliai norisi vis kitokių spalvų, audinių. Todėl atsiranda šiltojo sezono daiktai ir šaltojo sezono daiktai. Prisimenu, mano močiutė net užuolaidas keisdavo – vasarą plonesnes, žiemą storesnes. Mokykimės iš močiučių :)

Ar Tavo daiktai namuose kinta pagal sezonus? Ar norisi kiekvieną sezoną dekoruoti namus vis kitaip?

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Močiutės yra nerealios. Išties, pastebėjau, kaip kintant sezonui, keičiasi spalvos namuose, (labiausiai tai man norisi išreikšti per tekstilę: ). Matyt, tai nuo natūralaus apšvietimo pasikeitimo.
    Namai – moterų saviraiškos oazė.
    Ačiū už tai, kad ir tu taip myli rudenį : ) reikia dalintis ir įkvėpti kitus.

  2. Ir man kitokios tekstilės norisi. Mes net kilimą suvyniojam šiltuoju sezonu, o atšalus – patiesiam. Iškart kita nuotaika :)

Komentarai nepriimami.