Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Kaip lengvai ir greitai papuošti namus Velykoms

2019/04/12

Nors mūsuose didžiausias dėmesys skiriamas Kalėdų papuošimams, man atrodo, kad labai svarbu namus puošti per visas šventes ir ypač artėjant tokiai didelei šventei – Velykoms. Kaip papuošti namus Velykoms dalinuosi TenKurNamai YouTube kanale – žiūrėkite, prenumeruokite, bus daugiau :)

Kiekvienas, iki pirmadienio, balandžio 15 dienos užsiprenumeravęs TenKurNamai Youtube kanalą pretenduoja laimėti TikoLipo namelius (tokius kaip nuotraukoje žemiau), kuriais aš jau antri metai puošiu pavasarines šakas savo namuose. Susisieksiu su laimėtoju pirmadienį ;)


O čia svarbiausi dalykai šioms Velykoms :)

Nenaudokite plastikinių lipdukų

Tai yra mano pati svarbiausia žinutė šiais metais. Žinau, ji daugeliui gali atrodyti per dažnai kartojama, bet pagalvokite – pavasaris, gamtos prisikėlimas po žiemos, o mes kiaušinius apklijuojame plastikiniais lipdukais ir norime, kad jie puoštų mūsų stalą.

Kiaušinius marginti paprasta. Pasiimkite juodos spalvos markerį, jei nenorite terliotis su dažais ir nupieškite kiaušiniams šypseną. Leiskite marginti kiaušinius vaikams, bet nesirinkite lengviausio kelio :)

Svarbiausia – buvimas kartu

Nesvarbu kokios Jūsų šeimos Velykų tradicijos, svarbiausia, kad jas praleistumėte su artimais, Jums brangiais žmonėmis. Galite kartu marginti kiaušinius, puošti namus ir ridenti margučius, svarbiausias, kad darytumėte tai kartu. Gražios šventės linkiu!

 

 

 

 

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!