Prieš ir Po. Tvarkingas prieškambaris – misija įmanoma.

Šią savaitę pagaliau išsisprendė ilgai man ramybės nedavęs klausimas – kaip sutvarkyti prieškambarį, kad tvarka laikytųsi ilgiau nei porą dienų. Kai šeimoje daug asmenų, tai ir daiktų daug, o kuo vyresnė tampu, tuo mažiau esu pakanti akis badančiai netvarkai. Jei dar prieš kelis metus galėjau nekreipti dėmesio į ne vietoje padėtus daiktus, rūbų krūvas ir po visą prieškambarį išmėtytus batus – dabar jau negaliu. Todėl mūsų prieškambariui reikėjo greito, patogaus sprendimo. Svarbiausia – kad kiekvienas daiktas – kepurė, šalikas ar batai turėtų savo vietą.

\Jau porą metų mūsų prieškambaryje stovėjo du mediniai suolai. Naudojome juos atsisėsti, pasidėti daiktus. Po suolais laikėme batus. Ant suolų pati laikėsi netvarka :)) pradėjau galvoti, kaip išspręsti nesibaigiančią tvarką ir prieškambarį paversti jaukia, nors ir praeinama zona. Be to, tai yra pati pirma patalpa į kurią patenki įėjęs į namus. Ir jei namai gražūs, jakūs ir smagūs būti, tai prieškambaris ilgai buvo viso to priešingybė.

Mums reikėjo baldo su stalčiais ir durimis, kur galėtume laikyti įvairiausius daiktus ir nebesukti galvos sau dėl to, kad kepurės, pirštinės ar šuns pavadėlis padėti ne vietoje. Nuotraukoje žemiau matote vaizdą prieš. Baisu ar ne? Man tai baisu.

kaip sutvarkyti prieškambarįVisa laimė, kad čia yra buvo mūsų prieškambario kasdienybė. Ir aš labai džiaugiuosi, kad toks vaizdas liko praeityje.

Pradėjusi planuoti prieškambario tvarką apėjau kelias baldų parduotuves, išieškojau internetą ir suprojektavau kokius 5 galimus prieškambario baldų variantus. Jokia paslaptis – konkursą laimėjo IKEA :)) nes nuvažiavę ten tik pasidairyti, namo grįžome su nebrangia, bet labai talpia, 6 stalčių pušine komoda TARVA.

Aš ne tik paskyriau kiekvienam daiktui vietą. Kai sutvarkiau ir išrūšiavau viską – liko tuščias vienas stalčius ir aš tuo labai labai džiaugiuosi!

Kas man labai patinka – komoda yra labai talpi. Ji idealiai tinka prie mūsų jau turėto suolo ir laiptų. Ji nėra masyvi, kaip galėtų pasirodyti galvojant apie šešių stalčių komodą. Ir jos kaina yra 119 eur, kas yra žymiai pigiau, nei kiti mūsų peržiūrėti baldai ir sugalvoti projektai.

Nuo dabar – daugiau tvarkos ir ramybės mūsų namuose. Ir grožio prieškambaryje :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s