Apie pokyčius, naujienas ir apie tai, apie ką net negalėjau pagalvoti

Ilgokai kaupiausi šiam įrašui. Bet aš mėgstu tiesiog taip, iš širdies pasikalbėti, pasipasakoti, pasidalinti planais ir idėjomis. Panašu, kad pavasariui įsibėgėjant – pats laikas tai padaryti. T.y. papasakoti Tau kas vyksta mano gyvenime, ką planuojame (jau nebe aš viena planuoju!) Ten Kur Namai tinklaraščiui. Na ir šiaip, visada smagu pasidalinti gerais dalykais.

Pirmas ir didelis pasikeitimas, įvyksiantis šiais metais – mūsų bus daugiau. Ir šį kartą kalbu apie mūsų šeimą. Iš tiesų, nežinojau kaip ir ilgai galvojau ar reikia tokią naujieną skelbti viešai. Bet TKN yra didelė mano gyvenimo dalis. Ir mūsų šeimos pagausėjimas tinklaraščiui atsilieps (jau atsiliepia) labai tiesiogiai. Labiausiai, žinoma, dėl to, kad jau greit pradėsiu rašyti apie leliukų lovytes, baldus, dekoro detales. O kas svarbiausia – papasakosiu kaip mes įtalpinsim leliuko lovytę į mažą mūsų miegamąjį :) Jau šiemet mes turėsim tris vaikus! Va-je-tus :)

2

Mažasis žmogus greičiausiai pakeis ir laiko, kurį galėsiu skirti TKN rašymui ir fotografavimui kiekį, bet gera žinia – vaikai auga, o Ten Kur Namai jau yra komanda!

Tai yra antrasis pasikeitimas, tiesiogiai susijęs su TKN. Pirmiausia, turiu garsiai parašyti AČIŪ savo vyrui, kuris, patikėjęs, kad TKN yra rimtas dalykas, kasdien mane palaiko vis labiau, ne tik morališkai, bet ir puikiais patarimais, pastebėjimais ir kritika. Labai daug iš jo mokausi ir kiekvieną dieną esu dėkinga už mūsų bendrą kelionę. Taip pat ačiū vyro bendradarbiams už linkėjimus (Elena, čia apie Tave)

Didelis džiaugsmas yra netikėtas TKN komandos augimas. Prisijungus Donatai, kurios tekstus apie svečių namus Maroke, kelionę į Maroką su vaikais ir Maroko kvapus jau skaitei, TKN turinys tampa įvairesnis ir įdomesnis.

Tinklaraščio  rašymas kartais yra nenuspėjamas, nes įrašas, kuris man atrodo įdomus, ne visada toks gali pasirodyti Tau. Daug galvoju, kas būtų įdomu, naudinga, vietoje ir laiku. Su Donatos atėjimu į Ten Kur Namai, matau, kad jos įrašai yra įdomūs Tau ir kiekvienai skaitytojai. O man, kaip Ten Kur Namai idėjos autorei, labai smagu turėti komandą, su kuria galiu tartis dėl įrašų, temų ar tiesiog, keistis baldais (apie tai, taip pat papasakosim). Juk sako, dvi galvos geriau nei viena.

1

O dar geriau yra trys galvos, todėl labai labai greitai laukia dar viena naujiena. Jau greitai TKN bus dar daugiau grožio, truputį trapumo, daug daug naudingos informacijos. Jau ketvirtadienį parodysiu mažą užuominą, todėl kviečiu prisijungti ir sekti mane Instagram’e. Naujienas pirmiausia pranešu ten.

Be abejo, tarp visų gerų dalykų ir planų, kuriuos tikrai ne visus čia išdėsčiau, atsiranda tų… kitokių. Dalykų, dėl kurių norisi paburbėti. Kartais burbėti norisi labai piktai. Bet dažniausiai, kiekvieną situacija, kuri sunervina, išmuša iš vėžių ar susiklosto kitaip, nei planavau, priimu kaip pamoką. Ir esu už tai dėkinga.

Labiausiai ačiū už tai, kad skaitai, komentuoji ir daliniesi. Statistika rodo, kad kasdien į tinklaraštį užsuka naujų žmonių. Kai kurie man parašo laiškus: Labas vakaras, atsitiktinai suradau Jūsų tinklapį, labai įdomu. Būsiu nuolatine skaitytoja. Jaukių namų, dekoravimo, naujų idėjų, pomėgių tikiuosi rasti čia. Sėkmės Jums. Ačių Dovilei už tokią šiltą, netikėtą žinutę. O aš kasdien džiaugiuosi tuo, kad kažkada, aš parašiau pirmą Ten Kur Namai įrašą. Kas galėjo pagalvoti, kad praėjus trupučiui laiko, aš pasakosiu Tau apie žmones, prisijungiančius ir rašančius TKN kartu su manim :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Sveikinu, nuoširdžiai ir labai!!
    O aš labai nekantriai lauksiu visoki tai naujienų blog’e:)

Komentarai nepriimami.