Ar ir Tu nori praleisti visą gruodį ieškodama dovanų Kalėdoms? Atsikratyk rūpesčio dėl Kalėdinių dovanų jau šį sekmadienį!

Pradžiai, truputį pakalbėkim apie dovanas. Kas yra Tavo trokštamų daiktų sąraše? O ką dovanosi kitiems?

Prisipažinsiu, aš jau turiu dalį dovanų Kalėdoms. Turiu sąrašą kam ko reikia ir juo vadovaudamasi ieškau. Ir pati laukiu dovanų. Ir pati sau pasidovanoju, nes kas geriau už mane žino ko man reikia.

Kelis metus iš eilės namuose dovanas gaudavo tik vaikai, o mums su vyru kalėdų senelis atnešdavo daiktą, reikalingą namams. Tai pernai mano vyras gavo dulkių siurblį. Džiaugiasi dar ir šiandien. O ir aš neliūdžiu, kad tas dulkių siurblys ne man.

Kad Kalėdos ir dovanos yra neatsiejama, visiems aišku. Aš dažniausiai turiu visokių idėjų kam, ką dovanosiu. Bet, kaip jau atsitiko porą metų iš eilės, užgriuvus visiems pasiruošimo šventėms darbams – aš pamirštu. Pernai pamiršau prie dovanų pridėti tokio skanaus cukraus, su prieskoniais, buvau nupirkus jo per akciją, tai pati saldžiai gyvenau pusę metų. Užpernai, prisipažinsiu, pamiršau, kad jau spalį buvau nupirkus dėžutes dovanoms. Saugiai padėjau ir prisiminiau tik kitais metais.

Gali kaltinti mano išsiblaškymą, šventinius rūpesčius ir dar ką tik nori, bet aš šiais metais pasirįžusi klaidų nekartoti ir dovanomis rūpintis kitaip.

Jau šį sekmadienį vyks Kalėdinė Labdaros Mugė. Man labai norisi pridėti Kokono mugė. Šiais metais ji jubiliejinė – penktoji.

Ateik pati, atsivesk savo meškiną ir meškučius. Kaip ir kiekvienais metais mugės metu surinktos lėšos bus skirtos tiems, kam to labiausiai reikia. Paskaityk plačiau apie tai: Kalėdinė Labdaros Mugė Lietaus Vaikams.

Man Kokono mugė panaši į šeimos šventę, tokį suneštinį balių. Susirenka visi kas nori, vieni truputį vėluoja, kiti atvažiuoja per anksti ir grūdasi „virtuvėje”.  Visus rikiuoja mugės siela ir variklis Gintė, o vietoj baltos mišrainės ir pyragaičių su grybais visi atsiveža tai ką moka ir turi geriausio.

BrĖdžių
Sūrio
Skanių papuošalų
Myyylu karuselių
Pagalvių Nananai
Kelnių mylimiems

Ir tai dar ne viskas ko aš ieškosiu Mugėje. Daug smagiau dovanas mylimiems įsigyti ten, kur įdėta dalelė širdies, rankų darbo ir meilės. Tikrai gali būti, kad jau šį sekmadienį apsirūpinsi visomis dovanomis, o visą likusį laiką iki švenčių galėsi skirti namų puošimui, pyragų ir sausainių kepimui ir dovanų vyniojimui.

Ar sutiksiu Tave Mugėje?

Paskelbta$ sPažymėta$ s