Ieva Nusiskus plaukus dėl sergančių vaikų. O ką gali Tu?

„Parodykim, kad blogeriai gali ne tik save reklamuoti” pasakė vienas iš tinklaraštininkų  (atsiprašau, neprisimenu kuris) susitikime pas Vilniaus merą. Apie patį susitikimą čia, o dabar daugiau informacijos.

Priešistorė tokia – į mero kabinetą, mums linksmai šnekant apie Vilniaus grožį įėjo mergina. Man ji pasirodė matyta, todėl akimirką pagalvojau, kad tikriausiai prisjungė dar viena, truputį vėluojanti tinklaraštininkė. Klaidingas mano galvojimas buvo akimirksniu išsklaidytas. Į susitikimą su meru atėjo Ieva.

Ieva, kuri turi tikslą – surinkti 30 000 eur, o surinkusi šią sumą ji žada nusikirpti plaukus.  Jei nori prisidėti prie Ievos akcijos, visa informacija yra čia – Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų. Prisidėti prie Ievos akcijos gali pervesdama savo auką:

Sąskaitos Nr. LT77 7300 0101 4079 5625
Paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“
Įmonės kodas: 302288579
Swedbank AB
Banko kodas 73000
BIC – HABALT22

Per PAYPAL sistemą. El.paštas egle@mamuunija.lt

Paramos gavėjo siltyje nurodyk Palaikau Ievą.

Labai gražiai apie Ieva ir jos drąsią akciją parašė Gedrė. Pritariu jai ir kviečiu informacija apie akciją dalintis savo tinklaraščiuose, FB puslapiuose. Kartu mes galime daug. Dar vienas prisidėjimo prie akcijos būdas nueiti pas Enorca ir sudalyvauti labdaros aukcione. Turėsi namuose gražų paveikslą, o visus už jį gautus pinigus Justė perves į akcijos sąskaitą.

Dar vienas aukcionas – adis.lt puslapyje. Pažiūrėk, kiek gražių nuotraukų, kurių vieną gali turėti savo namuose. Mano favoritė – su grybais.

Man labai patiko aukciono idėja. Nes čia, kaip sakoma, du zuikius vienu šūvius galima nušauti. Todėl eik, kelk kainą! O paskui aš padėsiu rasti tinkamiausią paveikslui vietą Tavo namuose.

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

Komentarai nepriimami.