Mėta – įkvėpimas interjerui

Gyriausi ir džiaugiausi FB, kad mokausi interjero diziano. Esu labai patenkinta ir laiminga, kai jaučiu, kaip mano žinios, surinktos savarankiškai, tarsi gula į stalčiukus, o aš ne tik susisteminu tai ką anksčiau žinojau, bet ir įgyju naujų žinių. Daug naujų žinių.

Vienas toks naujas-senas gebėjimas – interjero įkėpimo ieškojimas, rodos paprastuose dalykuose. Šiandien noriu pasidalinti mėtiniu įkvėpimu. Ką pirmiausia pagalvoji kai išgirsti mėta ir mėtinis? Gal tai kvapni mėtų arbata, neseniai buvusi madinga mėtinė spalva, o gal… kramtoma guma?

Netikėta ar ne, bet ieškant įkvėpimo, tiesiog mėta gali nuvesti taip toli, kad dabar aš žinau vienos žinomiausių pasaulyje kramtomos gumos gamintojų istoriją. Senieji tos gumos reklaminiai plakatai tapo puikiu įkvėpimu interjerui.

metinis-interjeras

Labiausiai mane užkabino senas plakatas, kuriame mergina žiūri gražiomis didelėmis akimis. Iš šio plakato pasiėmiau spalvas, rodyklės motyvą. Jei įsižiūrėsi į koliažo nuotraukas, pamatysi, kad rodyklės motyvas kartojasi. Ją galima pamatyti ir trikampėse lentynėlėse, ir ant kilimo.

Netikėta man pačiai, kaip tiesiog mėta nuvedė ten, kur visai nesitikėjau. Ten, kur atrodė, galimi tik standartiniai sprendimai, kurių ir pati tikėjausi – mėtinė spalva, mėtų lapeliai, atsirado visiškai kiti motyvai.

Ką įžiūrėjai mano koliaže Tu? Gal pamatei kažką, kas Tau labai įstrigo?

 

Nuotraukos: 1/2/3/4/5

 

Spalvų paletė miegamajam ir mūsų miegamojo remontas

spalvos miegamajamMūsų namuose prasidėjo didysis kraustymasis – kraustomės į pirmą aukštą. Iš ten buvusio darbo kambario įsirenginėjame miegamąjį. Vaikai nuo šiol turės po atskirą kambarį.

Mūsų būsimas kambarys – mažiausias namuose. Todėl, kaip aš juokauju – pastatysim lovą ir niekam daugiau neliks vietos. Bet gal toks ir turi būti miegamasis?

Tikrai žinojau, kad noriu vienos – tamsiai mėlynos sienos. Todėl aplink tą sieną ir tamsiai mėlyna (navy blue) spalvą dėliojau visas idėjas ir spalvas. Kol kas viskas vyksta taip kaip norėjau, net grindis nupirkome būtent tokias kaip suplanavau.

Šeštadienį Ten Kur Namai FB puslapyje pasidalinau viena nuotrauka, po kuria sulaukiau įdomių komentarų.

Skaityti toliau “Spalvų paletė miegamajam ir mūsų miegamojo remontas”

Geriau padaryti ir džiaugtis. Apie naujus iššūkius. Ir spalvų paletė lofto interjerui.

Kurti namus sau – lengva. Ypač jei žinai ko nori. Kurti namus kitiems? Aš niekada neplanavau to daryti. Bet, kaip sakoma, geriau padaryti ir gailėtis, nei nepadaryti ir gailėtis.

Taip,aš ne vieną ir ne du kartus patarinėjau draugams ir artimiesiems. Bet kai žmogus pasitiki tavimi ir prašo padėti įrengti namus nuo-iki, va tada – viskas kitaip. Dabar padedu Vitalijui įsirengti loftą. Reikia daryti viską. Nuo elektros ir vamzdžių iki funkcinių zonų išdėstymo. Lipu per save, savo baimes ir nemokėjimą, nes labai noriu. Ar Tau taip būna?

Mūsų namų remontas vyko vadovaudamasi intuicija, vidiniu žinojimu. Tikiu, kad taip galima pasiekti puikių rezultatų. Bet kai padedi kurti namus kitam, ypač mažai pažįstamam, viskas yra kitaip. Turi įsiklausyti į tą, kurio namai. Pamiršti savo nuostatas ir rasti tinkamiausią sprendimą. Skaityti toliau “Geriau padaryti ir džiaugtis. Apie naujus iššūkius. Ir spalvų paletė lofto interjerui.”