Idėjos Kalėdoms… iš praeities

Ilgai galvojau, kokį pavadinimą sugalvoti šiam įrašui. Taip – idėjų Kalėdoms čia tikrai bus. Ir ta, pavadinime minima praeitis – visai netolima. Šiandien dalinuosi idėjomis, kurias prieš tris metus sudėjau į mano ruoštą elektroninę knygą Žiemos dekorai. Jei skaitai TKN nuo pačių pradžių, gal ir Tau teko tokią knygą gauti į savo pašto dėžutę? Jei ne – ne bėda, šiandien daugelį idėjų sudėjau čia. Ištraukiau šias nuotraukas iš archyvų prieš šias Kalėdas tam, kad prisiminčiau kuo gyvenau tada. Na, ir idėjos kai kurios ne tokios ir prastos.

Žiūrint šias nuotraukas labiausiai mane džiugina nuotraukos. Ne, ne tos, darytos prieš 3 metus. Mane džiugina tai, kaip aš fotografuoju ir tvarkau nuotraukas dabar. Tikrai ilgas ir įdomus kelias nueitas. O dar – gerai prisimenu laiką, kai kūriau Žiemos dekorus – fotografavau nuo spalio, leidau ir leidau Kalėdinę muziką, kad tik jausčiau švenčių nuotaiką.

Eglutės iš popierinių knygų

2016eglutes3

Šios eglutės dar ir dabar yra mano viena mėgstamiausių, kada nors gamintų dekoracijų. Sunaudojau joms ne vieną knygą, bet buvo verta. Įdedu ir instrukciją kaip tokią pasidaryti.

eglutes-is-senu-knygu

Seni eglutės žaislai

Kasmet juos mielai naudoju, nes man jie pats tikriausias vaikystės prisiminimas. Nėra gražesnių eglutės papuošimų nei stikliniai, ryškūs, seni burbulai. Prieš tris metu siūliau juos dėti š stiklinius indus ir taip puošti bet kurią namų vietą. Ir šiemet siūlau. Jei tik turi, norisi juos naudoti – puošk senais kalėdų eglutės žaislais visus namus.

2016seni1

2016seni_zaislai2

Popierinės dekoracijos

Ir šiais metais kažką iš popieriaus kursiu. Popierius, mano manymu pati universaliausia medžiaga dekoracijoms. Galima naudoti senas knygas, žurnalus, vaikų piešinius, spalvotą popierių, servetėles. Popieriaus pasirinkimas milžiniškas, kaip ir idėjų ką su juo sukurti gražaus. Pavyzdžiui suklijuoti tokių burbuliukų ir papuošti jais šaką.

2016neutral4

Šiandien pagaliau nusprendžiau, kaip mūsų namai atrodys per šias šventes. Bus tikra fiesta, cirkas, pasaka… Bus gražu! Kaip visada, mano gyvenimo akimirkas, o dabar ir pasiruošimą šventėms, gali sekti Instagram.

Kokios šiais metais Kalėdos bus Tavo namuose?

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s