Baldų ilgaamžiškumas – teisinga skirtingų audinių priežiūra

Norėdami džiaugtis baldų ilgaamžiškumu, turime teisingai juos prižiūrėti nuo pat jų įsigijimo. Didesnį dėmesį skirti reikia minkštiems baldams, nes ant jų nusidėvėjimo žymės gali atsirasti greičiausiai. Tinkama priežiūra nebūtinai reikalauja daug laiko ar pastangų, tačiau būtina pasidomėti esminėmis skirtingų audinių priežiūros subtilybėmis. Todėl šiame straipsnyje trumpai aptarsime, kaip teisingai prižiūrėti odą, veliūro ir šenilo audinius.

Oda

Odiniai apmušalai – tai ilgaamžis, mados tendencijose metų metus matomas pasirinkimas. Jie yra tvirti, pakankamai švelnūs ir lengvai prižiūrimi. Šalinant dėmes, patariama vengti cheminių valiklių, skalbimo miltelių, taip pat – gausaus drėkinimo. Jei atsirado dėmė, išteptą vietą reikėtų valyti su sausa arba lengvai sudrėkinta šluoste ir dėmę valyti švelniais sukamaisiais judesiais.

Reguliarų pagrindinių baldų valymą patariama pradėti nuo dulkių siurblio, išvalant ne tik baldo paviršių, bet ir kiekvieną tarpą. 2–3 kartus per metus apsaugine priemone impregnuojami baldai džiugins savo prabangia išvaizda ir ilgaamžiškumu. Domina aukštos kokybės odiniai foteliai, sofos ar funkcionalios sofos lovos? Jas rasite internetiniame baldų salone Magrės baldai.

Veliūras

Veliūro medžiagos baldai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Šis baldinis audinys yra minkštas, tvirtas ir itin malonus liesti. Norint išlaikyti elegantiško audinio žavesį, rekomenduojama jį nuolat prižiūrėti. Kaip ir odą, veliūrą reikia reguliariai valyti siurbliu – taip sušiaušiami plaukeliai ir išsiurbiami trupiniai. Patariama įsigyti specialų šepetėlį ir kartkartėmis sušukuoti, pašiaušti audinį, kad spalva taptų ryškesnė.

Šenilas

Savo išvaizda šis audinys primena veliūrą. Šenilas itin tankus, patvarus ir ilgaamžis minkštųjų baldų audinys. Dulkes nuo šenilo galima lengvai nusiurbti siurbliu. Kitų dėmių valymui, pavyzdžiui, šokolado ar raudono vyno, galima naudoti įprastas specializuotas baldų valymo priemones, kurių pagrindą sudaro vanduo.

Patikimų gamintojų stilingi gaminiai stebina ne tik unikalia išvaizda, bet ir ilgaamžiškumu. Įsigiję minkštą baldą, pirmiausia įvertinkite turimos medžiagos subtilybes, valymo ypatumus. Taisyklingas ir reguliarus minkšto baldo valymas ir atnaujinimas leis išlaikyti pirminę baldo išvaizdą ilgesnį laiką.

Paskelbta$ sPažymėta$ s