Siūlų širdelės Valentino dienai

Baigėsi ramus, pošventinis sausis. O vasarį vėl gali prisiminti, kad linksmintis smagu ir vėl galima šventę švęsti. Aš šį mėnesį suskaičiavau bent tris šventes – Valentino dieną, Vasario 16-ąją ir Užgavėnes. Ir kaip jau pernai rašiau kuo daugiau švenčių, tuo smagiau ir yra dar viena proganors truputį papuošti namus.

Šiais metais Valentino dienai norėjau tradiciškų raudonų širdelių. Ieškojau idėjos, kuria galėčiau įgyvendinti greitai ir atrodytų gražiai. Taip atsirado šios siūlų širdelės, kurias pasigaminti labai labai paparasta.

Tau reikės:

  • Siūlų
  • Šakutės
  • Žirklių
  • Vielos arba medinių iešmelių

siulu-sirdele4

Pirmiausia darome bumbulus iš siūlų. Jiems daryti yra visokiausių būdų, bet man labai patiko juos gaminti ant šakutės – labai greitai ir paparastai. Paveiksliuką pasiskolinau iš čia.

pom-poms

 

Didžiausias menas yra apkirpti apvalų bumbulą ir padaryti jį panašų į širdelę. Sugadinau kelis bumbulus, nes perkirpau rišantį siūlą, bet išmokau :)

Pirma mintis buvo siūlų širdeles kabinti arba klijuoti ant įdomios šakos. Bet šakos neradau. Radau vielutę, kuri puikiai tiko. Vietoj vielutės galima naudoti ilgus medinius iešmus.

siulu-sirdeles2

Aš tokia širdelių puokšte puošiu stalą, todėl klijų nenaudojau, vielutę tik įkišau į širdelės vidurį. Jei Tu širdelę planuoju dovanoti, gali naudoti klijus ir taip sutvirtinti.

 

siulu-sirdeles1

 


 

Kaip Tu ruošiesi Valentino dienai? O Vasario 16-ąjai? Būtinai papasakok!

Paskelbta$ sPažymėta$ s