Savaitgaliui: Pagalvių Krūva

Aš tikiu, kad labai daug įpročių ir pomėgių mes atsinešame iš vaikystės.Mano namuose yra daug daiktų, kurie buvo mano vaikystės namuose arba mano senelių namuose. Aš net turiu labai panašią spintą, į tą, kuri buvo mano tėvų kambaryje (apie ją ateityje).

Man patinka pagalvėlės. Visokios. Visokių spalvų ir dydžių. Gražios, minkštos, spalvingos.

Daug pagalvėlių buvo mano močiutės ir senelio namuose. Svetainėje – tada vadinome salionu, buvo du foteliai ir sofa, o ant sofos – pagalvėlės. Kita pagalvėlių karalystė buvo kambaryje, kur seneliai žiūrėdavo televizorių. Ten, ant vienos lovos, buvo mažiausiai šešios pagalvėlės. Viena didesnė, o kitos mažesnės. Ir mums, vaikams, buvo leidžiama su jomis žaisti. Migdėm ant jų lėles, statėm namus. Geriausiai atsimenu, kaip iš pagalvės, sugrūdus vieną jos kampą į vidų, pasidarydavom laivo kapitono kepurę ir „plaukdavom” užkariauti pasaulio.

Pagalves mūsų namuose mėgstu ne tik aš. Mano šunys, mėgsta miegoti kur minkščiau. Labai gražu žiūrėti, kaip visas ilgas kūnelis telpa ant vienos 40×40 cm pagalvės. Ir dabar man rašant, vienas jų miega susiraitęs ant pagalvės.

Norėdami greitai pakeisti kambario nuotaiką – drąsiai naudokite pagalvėles. Jei pavasaris vėluoja ateiti – netikėtai ant sofos gali atsirasti gėlių pieva. Arba visos pagalvėlės „persirengia” Kalėdoms ir net eglutės neprireikia. Išdrįskite eksperimentuoti!

Šiandien įlindau į ETSY, ten pasikuičiau ir sumečiau savaitgaliui visą pagalvėlių krūvą. Ryškių, spalvingų, su užuominom apie būsimas/buvusias keliones. Gėlėtų ar primenančių jūrą. Išsirinkite gražiausią savaitgaliui.

Pillow pile

 

 

2 Modern Dachshund Pillows – Wiener Dog Home Decor, 165 LTL / Linen throw pillow, 58 LTL / Satin throw pillow, 47 LTL / Throw pillow, 60 LTL / Teal throw pillow, 97 LTL / Chevron home decor, 125 LTL / Outdoor decor, 100 LTL / Pink throw pillow, 92 LTL / Thibaut teal throw pillow, 185 LTL / Black and white throw pillow, 47 LTL / Coral home accessory, 100 LTL

Paskelbta$ sPažymėta$ s