Mokyklinių lentų dažai ant sienos. Kaip mūsų siena atrodo po metų?

Straipsnis apie tai, kaip aš mūsų prieškambarį nudažiau juodai (!), o tiksliau mokyklinių lentų dažais, yra vienas populiariausių Ten Kur Namai puslapyje.

Labai džiaugiuosi ir straipsnio populiarumu ir tuo, kad tokios praktiškos sienos populiarėja. Jau praėjo metai nuo tokios sienos atsiradimo namuose ir galiu drąsiai pasakyti – ji mums vis dar taip pat patinka. Sieną dažiau pati ir tai buvo pirmas kartas, kai aš dažiau sienas. Todėl jokiais specialiais būdais sienos neruošiau – dažai ir po metų laikosi puikiai.

Šiandien papasakosiu, į ką reikia atkreipti dėmesį, turint tokią sieną namuose.

Dažyti tik ten, kur nekabės rūbai

Čia vienintelė  klaida, kurią padariau dažydama prieškambarį. Juodai nudažyta ir ta sienos dalis, kur kabo paltai. Todėl ten labai norisi piešti, o piešiniai tepa rūbus.

mokykliniu-lentu-dazai

Mūsų vaikai jau žino, kad ant tos sienos geriau nepiešti, bet kai pritrūksta vietos – piešiniai atsiduria ir ten. Čia toks praktiškas patarimas – dažyti ten, kur nesilies tamsūs, sunkiai išvalomi rūbai ar daiktai.

siena-mokykliniu-lentu-dazai

Nuvalyti sieną prieš atvykstant svečiams

Mūsų siena yra prieškambaryje ir per mano gimtadienį, daugelis vis prisiliesdavo ir išsitepdavo. Todėl, jei ir Tavo siena yra praeinamose vietose, piešinius geriau nuvalyti, arba palikti tik tose vietose, kur žmonės neišsiteps.

Prisiminti išvalyti po piešimo

Piešiant kreida byra, todėl, jei nori švarių namų po piešimo, prisimink išvalyti grindis prie sienos, kad mažos pėdutės neišnešiotų kreidos dulkių po visus namus.

vaikas-piesia-ant-sienos

Ar dažyčiau mokyklinių lentų dažais sieną ir vėl? Taip, tikrai taip. Man tamsios sienos gražu. Prieškambaryje nudažyta siena dabar yra netepli, turime daug vietos užrašams, piešiniams ir naudingoms nuorodoms.

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s