Du pažadai 2018-iesiems

Nauji metai – nauji tikslai (arba papildyti senieji). Peržvelgusi praėjusius metus mintimis nuklydau į ateitį. Ko norėčiau, kas galėtų būti dar geriau nei buvo. Tuo pačiu, kaip ir daugelis, turbūt, pagalvojau, kaip galu pakoreguoti savo elgesį ir mintis, kad man pačiai būtų geriau. Dalinuosi su Tavimi metų pradžios mintimis ir savo pasižadėjimais.

Turbūt pailsusi nuo metų pabaigos skubėjimo, pradėjau kabinėtis prie savęs ir kitų, matyti daugiau blogų dalykų, nei gerų, kas man nebūdinga. Supratau, kad nereikia nei teigiamo požiūrio į gyvenimą, nei dažnos geros nuotaikos priimti kaip garanto ir tik nuo manęs pačios priklauso apie ką ir kaip galvosiu. Pirmas mano pasižadėjimas sau – grįžti prie dėkingumo užrašų ir kasvakarą skirti keletą minučių dienos apžvalgai, kurią pastaruoju metu buvau apleidusi.

Kitas dalykas, kuriam noriu skirti dėmesį tai Tu. O tiksliau, visi mano skaitytojai, ilgiau ar trumpiau skaitantys tinklaraštį. Aš labai džiaugiuosi kiekvienu nauju žmogumi, kuris paspaudžia like TenKurNamai FB puslapyje, bet įsisukusi į knygos populiarinimo reikalus ir žinios apie ją skleidimą kuo didesniam kiekiui žmonių truputį apleidau (niekas nesiskundė, pati pajutau) tuos, kurie yra ištikimi skaitytojai. Šiais metais noriu visą dėmesį skirti santykių su skaitytojais kūrimui ir puoselėjimui. Esame truputį pažįstami, dabar reikia susidraugauti :)

Galėčiau prirašyti daugybę pasižadėjimų ir įsipareigojimų, bet apsiribosiu šiais dviem – draugauti ir būti dėkingai. Geriau mažiau, bet kokybiškai. Su šypsena pradėti dieną net pasižadėti nereikia :)

 

Paskelbta$ s