Ačiū ir viso gero 2017-ieji

Aš tai padariau! Išties, tokį linkėjimą sau parašiau praėjusių metų pabaigoje, o dabar, ką tik perskaičiau ir apsiverkiau. Dabar rašau šiuos žodžius, ašaros byra kaip pupos, o aš džiaugiuosi džiaugiuosi. Nes rimtai, tik tai, ką pati sau uždaviau, nepataikaudama kitų lūkesčiams, o sekdama tik savo širdimi, ėmiau ir padariau.
2017-ieji buvo tikri pirmų kartų ir pasididžiavimo savimi metai. Sena sena svajonė, parašyti ir išleisti knygą šiemet tapo kūnu. Knyga ne tik mano rankose, knyga šimtų žmonių rankose, kurie perka, skaito, vertina ir naudojasi knygoje surašytais patarimais.

Jei pirmoje metų pusėje knyga buvo tik mintys, planai, kalbos ir tekstai kompiuteryje, vasaros viduryje ji pradėjo įgauti pavidalą, o spalį jau buvo mano rankose. Patirtis, kurią suteikiau sau šiais metais keliaudama knygos kūrimo ir leidimo, o vėliau ir pristatymo kelionėje – neapsakoma ir neįkainojama. Ir čia aš turėčiau pasakyti ir parašyti dar kartą AČIŪ visoms, kurios prisidėjo prie Gyvenk kaip patinka knygos atsiradimo – Ugne, Agne, Lina, Ina, Viktorija, Neringa, Gintare – ačiū Jums didžiulis, kad dirbote kartu, įsileidote į savo namus.

Iš to ačiū ir išplaukia tai, apie ką galvoju labai daug pastaruoju metu – žmonės yra dar viena didžiulė dovana, kurią šiais metais jaučiuosi gavusi. Nuoširdi pagalba, darbas kartu, palaikymas kai to labai reikia, ar trumpa žinutė sunkesnę akimirką sustiprina ir leidžia nenukrypti į savęs gailėjimą, ar dar blogiau – nieko neveikimą. Žmonės aplink mus yra tai, ką linkiu vertinti labiausiai ir stengtis būti tokiu žmogumi, kuris dosnus palaikymo, pagalbos ir gero žodžio.
Klausyti širdies linkiu ateinančiais metais sau ir kiekvienam einančiam savo svajonių įgyvendinimo keliu!

Paskelbta$ s