Atnaujink negražius, senus, nusibodusius paviršius. Greitas durų dekoras.

iskirptaAr sakiau – mes namuose turim tik vienas normalias vidaus duris. Vienutėlės, senos, pavargusios ir jau 3 kartus perdažytos. Dažai grožio joms nepridėjo, bet durų į tą patalpą reikia (ten vonia ir wc), o naujas plauojam įsidėti… kadanors.

Kam čia skųstis, kad durys negražios, noriu naujų ir pan. kai galiu tokias duris panaudoti visokiems eksperimentams. O durys puiki vieta laikinam dekorui. Apie tai šiandien ir papasakosiu.

Šiuo būdu gali dekoruoti, atnaujinti, paslėpti trūkumus ne tik ant durų. Šis būdas puikiai tinka, senam šaldytuvui, negražiai spintelei ar lentynai. O gal net sienai?

Tau reikės:

  • Žirklių
  • Pieštuko
  • Formos apibrėžti. Nebūtina daryti rutuliukų, kaip dariau aš.

Nusipiešk ant lipnaus popieriaus tiek formų, kiek norėsi klijuoti ir jas išsikirpk. Aš išsikirpau 19. Ir pradėk klijuoti.

zingsnis-po-zingsnio

Kaip tai darysi – Tavo fantazijos reikalas. Rezultatas visada bus kitoks, bet nuo to tik įdomiau. Aš klijuodama tiesiog žiūrėjau – kur čia dar trūksta. Atkreipiau dėmesį, kad visos durų dalys būtų vienodai apkrautos. Va kaip vyko procesas :)

 

negraziu-duru-dekoras

Sėkmės atnaujinant nusibodusius paviršius. Lipnus popierius nusilupa lengvai, todėl dekorą gali pritaikyti prie metų laiko, nuotaikos ar artėjančios šventės.

Parodyk, ką įdomaus sugalvojai savo namuose. Parašyk man. Daugiau informacijos čia.

Paskelbta$ sPažymėta$ s