Spalvinimo džiaugsmas, naujas paveikslas namuose ir – konkursas!

Papildyta: Konkursas baigėsi, konkurso rezultatai čia.

Papasakosiu Tau trumpą istoriją – kai buvau darželinukė, turėjau tokią draugę, kuri labai gražiai piešė. O jei spalvindavo, tai visos spalvos likdavo už linijų, paveikslėlyje. Niekaip nesuprasdavau, kaip jai taip pavyksta… Jos nuspalvinti piešiniai būdavo tvarkingi, spalvingi, net nepalyginsi su mano pribraukytom spalvinimo knygelėm, kur spalvos už piešinio linijų išlįsdavo ne kartą ir ne du.

Tokia vaikystės patirtis mane gerokai atgrasė nuo spalvinimo ir net piešimo. Iki dabar. Pasaulį pastaruoju metu apėmusi spalvinimo mada neaplenkė ir manęs. Pasidaviau spalvinimo manijai ir neseniai vieną knygelę nusipirkau. Nors knygelė ir plona, spalvinu lėtai ir paveikslėlių man turėti užtekti ilgam :) Turiu bičiulę, kurią spalvinimas pagavo taip, kad savo spalvintus piešinius ji žada įrėminti ir kabinti dukros kambaryje.  Kad tai ne šiaip užsiėmimas, bet ir nauda žmogui kalba ir specialistai, sako, spalvinimas ramina, gerina koncentraciją ir pažadina vaiką suaugusiame žmoguje. 

Mano bičiulė idėja, puošti dukros kambarį spalvintais piešiniais man labai patiko. Dėl raštų smulkumo, nuspalvintas piešinys tampa labai puošnus, o jei spalvindama pasirenki kambario nuotaikai tinkančias spalvas, geras rezultatas garantuotas.

spalvinimas-suaugusiems

Taip galvodama ir planuodama pati kadanors kokį piešinį nuspalvinti savo namams, gavau dovanų. O dovanos mane visada labai džiugina :) Visai neseniai, kelios dienos prieš savo gimtadienį, dovanų gavau iš ZOOMBOOK. Ir buvau labai nustebinta, gerąja prasme. Taip ir parašiau jiems laiške: „Drobė mane nustebino ir nudžiugino, čia jau kitas, populiariųjų spalvinimo knygelių lygis – komplimentai tam, kas tokį dalyką sugalvojo!” Dovanų gavau drobę, kurią galima spalvinti!  Ir ji iškart paruošta kabinti ant sienos. Nuspalvini, pakabini, džiaugiesi :)

Grįžusi iš kelionės tik ir laukiau laisvesnio pusdienio, kai galėsiu prisėsti, išsidėlioti dažus ir sukurti paveikslą savo namams. Fotodrobę galima spalvinti ne tik dažais (aš rinkausi akrilinius), bet ir flomasteriais. Susiruošiau spalvinti, pradžioje, pasirinkau spalvas, kurios turėjo tikti prie svetainės interjero. Buvau net numačiusi vietą, kur kabinsiu jau nuspalvintą drobę. Turim tuščią vietą ant sienos, virš televizoriaus.

tuscia-siena

Bet pradėjus spalvinti, rankos tiesėsi prie vis kitos mėlynos spalvos dažų tūtelės. Kaip toj dainoj -„mėlyna saulė, mėlyna jūra…” Pas mane atsirado mėlynos gėlės. Vaikai vis ateidavo pažiūrėti ką mama daro. Tiek komplimentų dar niekada nebuvau sulaukus „mama, kaip gražu”, „mama, labai gerai”.

 

melynos-geles

Spalvinti man labai patiko. Kai esu jau didelė, spalvos nebeišlenda už linijų. O net jei išlenda, reiškia – taip tik gražiau :) Turiu naują paveikslą namuose, kurį pati (beveik) sukūriau. Ir dar tai naujas, spalvingas akcentas svetainėje. Įsivaizduoju, kad šalia jo ir gyvūnėlių galvų atsiras dar kažkas truputį mėlyno.

drobe-ant-sienos

Spalvindama ramiai praleidau kelias valandas. Ir prigalvojau visokių dalykų :) Tokią drobę galima spalvinti, kai norisi skirti laiko sau ir savo mintims, spalvinimas iš tiesų labai atpalaiduoja. Aš drobę neščiausi dovanų į įkurtuvių vakarėlį. Kartu su dažais ar flomasteriais, kad spalvintų visi vakarėlio dalyviai ir bendrą kūrinį paliktų dovanų naujakuriams. Galimybės, kaip panaudoti tokią drobę – beribės.


 

ZOOMBOOK ir TenKurNamai Konkursas

Vieną iš trijų ZOOMBOOK fotodrobių spalvinimui noriu padovanoti ir Tau! Noriu, kad atrastum spalvinimo teikiamą džiaugsmą ir tuo pačiu, papuoštum savo namus. Kaip dalyvauti, kad laimėtum?

ZOOMBOOK paruošė paveikslėlį, kurį galėsi atsispausdinti ir nuspalvinti. Paveikslėlį parsisiųsti gali čia. Konkursas vyksta iki lapkričio 8 dienos. Laimėtoja burtų keliu išrinksiu ir paskelbsiu lapkričio 9 dieną.

  • Atsispausdink ir nuspalvink paveikslėlį. Paveikslėlis čia.
  • Pakabink jį savo namuose. Rėminti nebūtina, gali išradingai prikabinti jį smeigtuku, lipnia juostele ar dar kitaip.
  • Fotografuok.
  • Kelk nuotrauką į TenKurNamai FB puslapį
  • Lauk žinių apie laimėjimą

Laimėtoja galės išsirinkti vieną iš trijų ZOOMBOOK fotodrobių spalvinimui ir gaus ją tiesiai į namus!

Labai laukiu Tavo nuotraukų. Lyg ir ne Kalėdos, bet dovanų metas jau prasidėjo :)

Ačiū ZOOMBOOK už bendradarbiavimą ir dovanas.

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s