Išmest spėsi ir Jaukiam namus. Nauji tinklaraščiai apie namus.

Viena priežasčių, kodėl pradėjau rašyti TenKurNamai buvo ta, kad Lietuvoje trūko informacijos apie tai, kaip pačiam kurti namus. Nebuvo tinklaraščių, rašančių apie Pasidaryk pats idėjas. Nebuvo tų, kurie dalintųsi savo nuotraukomis ir idėjomis. Todėl mano noras buvo tokį tinklaraštį sukurti ir dalintis tuo, kas man ir kitiems įdomu.

Dabar, nuo TKN sukūrimo praėjus beveik 4 metams džiaugiuosi – tinklaraščių, rašančių apie namus, daiktus namams, senų daiktų atnujinimą ir daiktus, sukurtus savo rankomis, atsiranda. Kas smagiausia, šių tinklaraščių autoriai dalinasi SAVO nuotraukomis, SAVO idėjomis ir SAVO namų gyvenimu. Todėl šiandien darau tai, ką būčiau norėjusi, kad kas padarytų su mano, tuomet naujagimiu TKN, skelbiu žinią apie naujus tinklaraščius. Skaitykite, palaikykite rašančius, mums tai yra labai svarbu :))

Išmest spėsi

Tinklaraščio Išmest spėsi autorę Rūtą pirmiausia pamačiau per LRT Labas rytas, Lietuva laidą. Ji pasakoja apie namelį, kurį sukūrė savo dukryčių žaidimui. O užėjusi į jos tinklaraštį atradau idėjas kaip atnaujinti senus baldus, lagaminus ir kitus daiktus, kurių tikrai nereikia skubėti išmesti.

Jaukiam Namus

Nežinau kaip atradau Jaukiam Namus tinklaraštį, bet man labai patiko ir iškart tapau gerbėja.  Autorių išsamūs tekstai ir puikios idėjos (kurių, tikiu bus vis daugiau) pritaikomos namuose. Pavyzdžiui šviestuvo idėja ketinu ir aš pasinaudoti.

Linkiu abiejų tinklaraščių autoriams sėkmės rašant ir randant savo skaitytoją. Aš jau dabar lauiu naujų įrašų ir džiaugiuosi pagaliau turinti kolegų tinklaraštininkų, rašančių apie namus ir namams.

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s