Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

TenKurPirmadienis (25) Įspūdžiai iš Garden Style konferencijos

2017/08/28

Šeštadienį praleidau labai aktyviai, Litexpo vykusioje Garden Style konferencijoje. Pasiūlymo joje dalyvauti sulaukiau prieš gerus metus. Tada, kai konferencijos organizatorė ir Geltonas Karutis autorė Lina užsiminė apie galimybę dalyvauti konferencijoje, negalėjau pagalvoti, kad tiek visko turėsiu papasakoti ir parodyti šiais metais :)

Taigi, TenKurNamai, aš ir man pagelbėti pasisiūliusi Ugnė ankstų šeštadienio rytą atkeliavome į Litexpo. Penktadienio vakare prisiskyniau glėbį gėlių netoli geležinkelio pervažos, kad mūsų stendas (jei taip galima pavadinti) būtų gražus, vasariškai rudeniškas ir atitiktų konferencijos temą – Įkvėpta gamtos. Natūralistinis dizainas.

Ko mes ten dalyvavome gali kilti klausimas? Ne, tarp konferencijos pranešėjų manęs nebuvo :) Pertraukos metu rengėme mini dirbtuves, kur kiekvienas norintis galėjo pasigaminti mažą paveikslėlį su džiovintomis gėlėmis. Šią idėją – skaidrų rėmelį, kuriame galima kurti džiovintų gėlių paveikslėlius aprašiau TenKurNamai. Gyvenk kaip patinka knygoje, o konferencija buvo puiki proga išbandyti, kaip idėja “veikia” gyvenime. Viskas pavyko puikiai!

Paveikslėlius konferencijos dalyvės lygino su herbariumais ar vaikystėje darytais sekretais. Ne viena sakė, kad anksčiau klijuodavo džiovintas gėles ant popieriaus ir gamindavo atvirutes ar paveiksliukus. mano pasiūlytas būdas patiko daugumai, tikiuosi, kad konferencijos dalyvės, kurios šiandien gaus mano laišką, pasidalins nuotraukomis, kaip paveikslėliai atrodo jų namuose.

Nors rašau TenKurNamai jau 4 metus, kaskart, kai man sako “Žinokit, aš skaitau ką rašote” labai nudžiungu. Dar – nežinau kaip reaguoti. Ir visada – labai dėkoju. Labai gera susitikti, gyvai kalbėtis ir pamatyti kokie žmonės yra ten  – kitoje ekrano pusėje, kas yra tie, kurie skaito. Tikiuosi, kad artimiausiu metu tokių susitikimų ir gyvo bendravimo bus vis daugiau.


Nuotraukos Ugnės Ugenskaitės

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!