Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

TenKurPirmadienis (24) Keturi tinklaraščio metai

2017/08/21

Rugpjūčio 8 dieną suėjo 4 metai nuo pirmojo TenKurNamai įrašo paskelbimo.

TenKurNamai Knyga pakeliui į lentynas, bet visų svarbiausia, man ne skaičiai, laimė daryti tai kas man patinka.

Vis įsitraukiu į pokalbius apie tai, kaip rasti mėgiamą veiklą, kaip daryti ką mėgsti, kaip uždirbti pinigų darant tai, dėl ko tavo širdis dainuoja. “… niekada nesidarykite į kitus, nelyginkite savęs su aplinkiniais gerai nepasižvalgę po savo kiemą. Brangiausių dalykų neįmanoma nusipirkti, juos tenka sukurti pačiam.”, rašo Beata Nicholson naujausiame “Beatos Virtuvė” žurnalo numeryje. Galiu pridėti nuo savęs: Niekada nelygink savo pradžios, su kitų viduriu.

Tau gerai, Tu jau turi savo auditoriją, kuri ir pirks Tavo knygą, ir į dirbtuves susirenka be problemų, sakė man viena moteris, o man beliko palinguoti galva. Taip kaip pradžioje kiekvieną naują žmogų, paspaudusį like TenKurNamai FB puslapyje mintyse pasveikindavau, taip darau ir dabar. Kaip ir prieš 4 metus, taip ir šiandien, spaudžių skelbti mygtuką ir mintyse sukasi mintys: ar patiks, ar smagu bus skaityti. Jaučiu kaltę, jei neparašau ilgiau nei savaitę, nervinuosi ir liūdžiu, jei neateina idėjos, šviežios ir originalios.

Niekas rezultato ant padėkliuko neatneša. Jei nori, turi eiti ir daryti. Kartais ilgai, kantriai. Būtinai nuolat. Įveikdama sunkumus, Džiaugdamasi net mažomis pergalėmis. Ir kai pasieki vieną tikslą, užsibrėži kitą. Kai žinai ko nori, palankios aplinkybės susiklosto savaime. Ir žingsnis po žingsnio pamatai kompiuterio ekrane tokį vaizdą ir žinai, jei ne ta pradžia, prieš 4 metus, šito nebūtų buvę :)


Mano ir Marijos nuotraukos autorė – Miglė

 

 

 

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!